reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Część dziewczyny to może i ja się przywitam 😀 z ostatniej miesiączki wynika że termin będę miała na 01.05 więc nie wiem do końca czy będę kwietniowa czy majowa 😀na razie to jestem po prostu na maksa przestraszona i chyba dlatego piszę bo czuję że tutaj są osoby które te moje emocje rozumieją 🙈staramy się z mężem już kilka lat po drodze było jedno poronienie w grudniu 2022. Szczerze to już byłam zrezygnowana i chyba odpuściłam myśl że się uda i może dlatego się udało bo medycznych żadnych przeciwskazań czy problemów nie było ani po jednej ani po drugiej stronie. Obecnie wychodzi mi 5tydzien2 dzień i na 07.09 mam umówione USG 🙈
 
Część dziewczyny to może i ja się przywitam 😀 z ostatniej miesiączki wynika że termin będę miała na 01.05 więc nie wiem do końca czy będę kwietniowa czy majowa 😀na razie to jestem po prostu na maksa przestraszona i chyba dlatego piszę bo czuję że tutaj są osoby które te moje emocje rozumieją 🙈staramy się z mężem już kilka lat po drodze było jedno poronienie w grudniu 2022. Szczerze to już byłam zrezygnowana i chyba odpuściłam myśl że się uda i może dlatego się udało bo medycznych żadnych przeciwskazań czy problemów nie było ani po jednej ani po drugiej stronie. Obecnie wychodzi mi 5tydzien2 dzień i na 07.09 mam umówione USG 🙈
Fajnie, że z nami jesteś! ❤️ gwarantuje, że większość z nas tu obecnych jest jeszcze trochę przerażona czy w szoku bo miesiącami walczyłyśmy o te ciążę dlatego razem damy radę ❤️🙂
 
Część dziewczyny to może i ja się przywitam 😀 z ostatniej miesiączki wynika że termin będę miała na 01.05 więc nie wiem do końca czy będę kwietniowa czy majowa 😀na razie to jestem po prostu na maksa przestraszona i chyba dlatego piszę bo czuję że tutaj są osoby które te moje emocje rozumieją 🙈staramy się z mężem już kilka lat po drodze było jedno poronienie w grudniu 2022. Szczerze to już byłam zrezygnowana i chyba odpuściłam myśl że się uda i może dlatego się udało bo medycznych żadnych przeciwskazań czy problemów nie było ani po jednej ani po drugiej stronie. Obecnie wychodzi mi 5tydzien2 dzień i na 07.09 mam umówione USG 🙈
Trzymam kciuki żeby było tylko dobrze ♥️ do mnie to jeszcze nie dochodzi ale w głowie jest strach a jednocześnie radość. Ja mam termin na 7 maja i pierwsze usg w połowie września ♥️
 
Ile macie dni z domu na miesiąc? My mamy przydzielone 8 dni, ogólnie boje się teraz chodzić do pracy bo moje samopoczucie nie jest za dobre.
My mamy chodzić do biura 2-3 dni w tygodniu czyli jakieś 8-12 w miesiącu ale możesz np chodzić całe dwa tygodnie i kolejne dwa możesz z domu. Może uda się jakoś załatwić żebyś teraz troszkę więcej pracowała z domu? Czy nie ma takiej możliwości? :(
 
My mamy chodzić do biura 2-3 dni w tygodniu czyli jakieś 8-12 w miesiącu ale możesz np chodzić całe dwa tygodnie i kolejne dwa możesz z domu. Może uda się jakoś załatwić żebyś teraz troszkę więcej pracowała z domu? Czy nie ma takiej możliwości? :(
A to ja też tak mogę zrobić, moge brać pracę zdalna kiedy chcę ale najczęściej od pon do środy jeżdżę i w czw i pt zdalne. Raczej nie ma takiej możliwości ledwo tam dali tą pracę zdalna.
 
reklama
A to ja też tak mogę zrobić, moge brać pracę zdalna kiedy chcę ale najczęściej od pon do środy jeżdżę i w czw i pt zdalne. Raczej nie ma takiej możliwości ledwo tam dali tą pracę zdalna.

Ale wiesz, że od 7 kwietnia są nowe przepisy i: "Pracodawca zobowiązany jest udzielić zgody na pracę zdalna także pracownicy w ciąży. Pracodawca będzie mógł odmówić uwzględnienia takiego wniosku tylko wtedy, gdy wykonywanie pracy w trybie zdalnym nie będzie możliwe ze względu na organizację pracy lub rodzaj pracy wykonywanej przez pracownika."
 
Do góry