reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

@Aleksandra91 ja sie kompletnie na bostonkach nie znam ale wiem jedno ze goraczka w ciazy w pierwszym trymestrze moze byc niebezpieczna wiec dbaj o siebie domowymi sposobami i obys szybko doszla do siebie:-)
Ja wlasnie mlodego przetrzymuje w domu bo w grupie tez bostonka a boje sie byc chora i tak meczymy sie w domu razem.

@Candys w 9tc beta to juz sensu nie ma. Na pewno jakas jest ale nic Ci to juz nie da wiecej niz suchy fakt :-)
Jak brak objawow to elegancko ! Nic tylko sie cieszyc :-) a zachcianki moga Cie przycisnac w kazdym momencie ciazy 😁
Okolo 12tc mozna juz samemu szukac Serduszka domowym detektorem tetna ;-))
 
reklama
Cześć dziewczyny! 💕
Jestem równo w 9 tc.
W poniedziałek kolejne usg. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze! ✊🏻

Ciagle się martwię bo jestem w ciąży… ale w sumie bez objawów. Przerażajace 🤣
Co prawda ból podbrzusza pojawia się co jakiś czas, ale tak jak piersi bolały tak w sumie teraz ból się unormował i czuje naprawdę delikatny dyskomfort.
Zero mdłości, wymiotów, zachcianek, odrzucenia od jakiś potraw - nic.
Kiedy mogą pojawić się ewentualne zachcianki?

Powinnam się cieszyć, ale strasznie nurtujące i stresujące jest zastanawianie się czy serduszko bije i wszystko jest Ok…
W piątek nawet planuje zrobić sobie betę 🤣🤪

Jest tu może ktoś kto tez przechodził ciąże bezobjawowo ? ✊🏻🥹

Termin 23.05.2023 ✊🏻❤️
W 9 tc to już chyba nie ma sensu robienie bety, może po prostu wybierz się dodatkowo do lekarza na usg, to by Cię trochę uspokoiło :)
 
@Aleksandra91 ja sie kompletnie na bostonkach nie znam ale wiem jedno ze goraczka w ciazy w pierwszym trymestrze moze byc niebezpieczna wiec dbaj o siebie domowymi sposobami i obys szybko doszla do siebie:-)
Ja wlasnie mlodego przetrzymuje w domu bo w grupie tez bostonka a boje sie byc chora i tak meczymy sie w domu razem.

@Candys w 9tc beta to juz sensu nie ma. Na pewno jakas jest ale nic Ci to juz nie da wiecej niz suchy fakt :-)
Jak brak objawow to elegancko ! Nic tylko sie cieszyc :-) a zachcianki moga Cie przycisnac w kazdym momencie ciazy 😁
Okolo 12tc mozna juz samemu szukac Serduszka domowym detektorem tetna ;-))




Na szczescie gorączka trwała 1 dzień i szybko zbijalam. I dziękuje :)
 
Cześć dziewczyny! 💕
Jestem równo w 9 tc.
W poniedziałek kolejne usg. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze! ✊🏻

Ciagle się martwię bo jestem w ciąży… ale w sumie bez objawów. Przerażajace 🤣
Co prawda ból podbrzusza pojawia się co jakiś czas, ale tak jak piersi bolały tak w sumie teraz ból się unormował i czuje naprawdę delikatny dyskomfort.
Zero mdłości, wymiotów, zachcianek, odrzucenia od jakiś potraw - nic.
Kiedy mogą pojawić się ewentualne zachcianki?

Powinnam się cieszyć, ale strasznie nurtujące i stresujące jest zastanawianie się czy serduszko bije i wszystko jest Ok…
W piątek nawet planuje zrobić sobie betę 🤣🤪

Jest tu może ktoś kto tez przechodził ciąże bezobjawowo ? ✊🏻🥹

Termin 23.05.2023 ✊🏻❤️
Ja może I mam objawów pełną masę, aczkolwiek jak któregoś dnia któryś z nich minie to wtedy panika.. haha
Napewno wszystko jest ok :) fajnie, że tak masz, ciesz się dziewczyno !;)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was używa (jeśli tak od którego tygodnia ciąży) detektor tętna?
Czytałam ze nie ma żadnych przeciwskazan i jest w pełni bezpieczne, ale im mniejszy płód tym ciężej do namierzenia 🤔
Macie jakieś doświadczenia?
 
Do góry