reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Hej dziewczyny!

Odzywam się po kolejnej po wizycie (na poprzedniej wizycie 6+4 mieliśmy 2 zarodki i jedno ❤️) a dziś (7+4) udało się oficjalnie potwierdzić drugiego człowieka!! Tak się cieszę, słyszałam dwa serduszka ❤️❤️ 😍 dodatkowo na 90% pojawiła się druga owodnia, dzięki czemu każdy z nich będzie mieć swoje miejsce 🏠🏠✨

Dostałam duphaston 2x1 i kolejna wizyta za 2 tygodnie 🌞
Uff...

Zobacz załącznik 1449870Zobacz załącznik 1449871
Świetna wiadomość :) super, gratuluję. Chyba nasze jedyne twinsy na majowych mamach 😍
 
reklama
Jestem już po i jest serduszko! 😍 Aż lezka poleciała. Ciaza o 3 dni młodsza z usg niż z OM. Termin porodu na 26 maj 😊 Na dzień dzisiejszy bardzo ładnie rośnie zarodek.
No i dostałam skierowanie na prenatalne, pakiet badań na krew i mocz. Kolejna wizyta 31.10, a badania 28.10.

Aaa, tak się cieszę, że na dzień dzisiejszy wszystko dobrze, ojej 😄
Ja też byłam dzisiaj, widziałam serduszko ❤ To piękne uczucie... chwile po tym ogarnęło mnie przerazenie, jak dowiedzialam sie że muszę czekać 3 tygodnie do kolejnej wizyty.
Dr ustalił 26.05 jako termin porodu, także jest szansa, że się spotkamy fizycznie 😅
Od 3 dni nie mogę otworzyć lodówki, tak mi śmierdzi, ale apetyt mam bardzo dobry 😊
PS. Jeśli mam być szczera w odniesieniu do zamieszczania tutaj postów to... ja nie nadążam, wystarczy, że jeden dzień nie śledzę i już mam takie zaległości, że zanim to przeczytam co piszecie to już zmienia się wątek, albo już ktoś to napisał co ja miałam na myśli a inna sprawa jest taka, że to moja pierwsza ciąża nie bardzo mam coś sensownego do zaoferowania. Chciałabym traktować też to forum jako dodatkowe źródło informacji.
 
Hej dziewczyny!

Odzywam się po kolejnej wizycie (na poprzedniej wizycie 6+4 mieliśmy 2 zarodki i jedno ❤️) a dziś (7+4) udało się oficjalnie potwierdzić drugiego człowieka!! Tak się cieszę, słyszałam dwa serduszka ❤️❤️ 😍 dodatkowo na 90% pojawiła się druga owodnia, dzięki czemu każdy z nich będzie mieć swoje miejsce 🏠🏠✨

Dostałam duphaston 2x1 i kolejna wizyta za 2 tygodnie 🌞
Uff...

Zobacz załącznik 1449870Zobacz załącznik 1449871
O wow! Wspaniałe wieści przynosisz! Gratulacje! :) jak się czujesz jako mama bliźniąt?
 
Hej dziewczyny!

Odzywam się po kolejnej wizycie (na poprzedniej wizycie 6+4 mieliśmy 2 zarodki i jedno ❤️) a dziś (7+4) udało się oficjalnie potwierdzić drugiego człowieka!! Tak się cieszę, słyszałam dwa serduszka ❤️❤️ 😍 dodatkowo na 90% pojawiła się druga owodnia, dzięki czemu każdy z nich będzie mieć swoje miejsce 🏠🏠✨

Dostałam duphaston 2x1 i kolejna wizyta za 2 tygodnie 🌞
Uff...

Zobacz załącznik 1449870Zobacz załącznik 1449871
Podwójne gratulacje 🥰
 
Ja też byłam dzisiaj, widziałam serduszko ❤ To piękne uczucie... chwile po tym ogarnęło mnie przerazenie, jak dowiedzialam sie że muszę czekać 3 tygodnie do kolejnej wizyty.
Dr ustalił 26.05 jako termin porodu, także jest szansa, że się spotkamy fizycznie 😅
Od 3 dni nie mogę otworzyć lodówki, tak mi śmierdzi, ale apetyt mam bardzo dobry 😊
PS. Jeśli mam być szczera w odniesieniu do zamieszczania tutaj postów to... ja nie nadążam, wystarczy, że jeden dzień nie śledzę i już mam takie zaległości, że zanim to przeczytam co piszecie to już zmienia się wątek, albo już ktoś to napisał co ja miałam na myśli a inna sprawa jest taka, że to moja pierwsza ciąża nie bardzo mam coś sensownego do zaoferowania. Chciałabym traktować też to forum jako dodatkowe źródło informacji.

Zawsze jest cos do zaoferowania :-) ja Ci np zadroszcze luksusu przezywania pierwszej ciazy w spokoju... :-)) czill i nikt Ci po glowie nie skacze, wspnialy czas 🙃 udzielaj sie, to zawsze pomaga sie poznac :-)
 
Dziewczyny, wiem, ze to straszna głupota, ale wróciłam dzisiaj z urlopu i tak jak pisałam wcześniej kilka dni temu jakos odeszły mi niektóre objawy ciąży, No i dzisiaj rano nasikalam na test i kreska testowa jaka taka jaśniejsza niż te, które miałam te 2-3 tygodnie temu…. No i teraz stres totalny…. A wizyta dopiero 14.10 😩
 
reklama
Dziewczyny, wiem, ze to straszna głupota, ale wróciłam dzisiaj z urlopu i tak jak pisałam wcześniej kilka dni temu jakos odeszły mi niektóre objawy ciąży, No i dzisiaj rano nasikalam na test i kreska testowa jaka taka jaśniejsza niż te, które miałam te 2-3 tygodnie temu…. No i teraz stres totalny…. A wizyta dopiero 14.10 😩
Na instrukcjach testów zazwyczaj jest napisane, że przy bardzo wysokich wynikach bety mogą dawać wyniki fałszywie negatywne
 
Do góry