reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Powiem Wam,że opadły że mnie emocje. Już dzisiejsza wizytę widziałam w czarnych barwach... Jutro zaczynam powoli pakować familie i w piątek rano lecimyyyyyy :) kolejną wizytę mam 18.10 i myślę,że po powrocie umowie się też na prenatalne. A w ogóle trochę mnie lekarka zbiła z tropu. Na styczeń mieliśmy wyspy Kanaryjskie... Powiedziała,że mnie "nie puści". Długi lot=większe ryzyko zakrzepicy... I tak myślę,że mamy możliwość przełożyć i przełoże chyba na listopad 2023 bobo by miało jakieś 6mies i chyba polecimy we troje. A starsza córkę zostawię z babcią 🙈 ogólnie na kanary i tak mieliśmy lecieć we dwoje a ona miała zostać z babcią... To chyba się nie pogniewa jak by poleciało młodsze rodzeństwo a ona by u babci była? 🤔😏🤭
Ja bym się pogniewała 😂
 
Ja to w ogóle nie ogarniam tych badań w ciazy :D
pierwsza wizyte mam 10.10 - to bedzie jakos 8 tydz, mam nadzieje ze mi lekarz wszystko wyjasni :D
 
@dol
Cała rodzina mnie opieprza że poszłam czyścić groby i się przesililam i mam za swoje dlatego pojawiły się skrzepy i krew.
To moja pierwsza ciaza ja już mam tak głowę zrytą że chyba we wszystko uwierzę 🤦‍♀️
Ale tu dziewczyny właśnie piszą że to nie od tego więc przynajmniej ja dla samej siebie się uspokajam że to nie moja wina w razie czego. Jest mi lżej z ta myślą a nie ze ja coś źle zrobiłam i nie wiadomo co będzie dalej.

Tak w ogóle dziękuję za wszystkie komentarze i słowa otuchy , cieszę się że tu jesteście ❤
Też uważam że nie od tego, bez przesady ;) ja normalnie funkcjonuję (inaczej zresztą przy 20 m-cznym dziecku się nie da 😆). Dźwigam go, robię zakupy, chodzę do pracy i nawet myłam okna ;)
Nie dajmy się zwariować :) ja mam niedługo pogrzeb dobrego znajomego i już mi teściowa suszy głowę żebym nie szła bo w ciąży się nie chodzi na pogrzeby. Z jednej strony wiem że to zabobon ale z drugiej u mnie się lubi coś właśnie stać przez takie gadanie...
 
reklama
a nie uno do 13 tc ?
Jak zaszlam w ciaze to jeszcze karmilam corke. Potem, niedawno odstawiłam nocne karmienia i pytalam czy mam zmienić na uno to powiedziala ze nie ma w większości znaczenia i abym wybrala do końca. ☺takze biore duo. Moze cena sie rozni?
I tak mi brakło wiec jakas falvita wjechała dzisiaj ktora mialam. 😆
 
Do góry