reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

@Policja też zaliczam pobudkę w nocy o tej samej porze, ale to pęcherz mnie budzi. Od 6 rano prowadzę już normalne życie. Cora do przedszkola, ja do pracy. Popołudniami poleżę, ale nie śpię, za to wieczorami modlę się o szybki sen córki, bo nawet ulubionych programów w TV nie jestem w stanie obejrzeć, bo oczy mi się same zamykają.

Dziś wizyta, mam wolne i nerwa, jak cholera. Zostawiłam sobie milion rzeczy na rano do roboty, żeby nie myśleć, a nic nie robię.
Mam nadzieję, że wreszcie dziś zobaczę ❤️ i usłyszę, że jest wszystko ok i zacznę się cieszyć ciążą.
 
reklama
Też mam termin na 18.05 :) A z Mdłościami jest coraz to gorzej. Zaczynam myśleć o l4-pracuje w świetlicy szkolnej w dużej, dwuzmianowej szkole i przestaję sobie wyobrażać siebie latającą co chwilę z odruchem wymiotnym do toalety. Chyba, że znajdę jakiś sposób żeby te mdłości okiełznać :/
Ja pracuje w zaopatrzeniu i magazynie placowki medycznej z oddziałem szpitalnym i naj gorzej jak idę po przychodni i muszę gonić do toalety 😂 kolejna wizytę u lekarza mam za ponad dwa tygodnie i tak myślę że do tego czasu jakoś się przemecze i powiem ginekologowi niech zadecyduje czy to wskazanie do zwolnienia
 
Dziewczyny, jakie jest wasze zdanie na temat szczepienia w ciazy przeciwko grypie czy tez covidowi? Moja lekarka oczywiście zaleca w 2 trymestrze.
 
Zaczynam się na prawdę martwić. Od wczoraj mam większe plamienia niż zwykle, na dodatek mam wrażenie że ze skrzepami 😞 i od dwóch dni brzuch jakby mniej boli. Wizyta jutro po południu ale może uda mi się przenieść na dziś. A jak nie to nie wiem co robić
Jakiego koloru masz plamienie? Nie martw się na zapas, miałam podobna sytuacje i wszystko było ok:) lekarka powiedziała mi, że plamienia często się zdążają na początku ale oczywiście warto skontrolować
 
Cześć,

ja dziś też wizyta, o 13:00. Stresuje się.

W nocy czasami też mnie mdli, ale nie tak jak w dzień, ale od 6-7 rano to już jest masakra i tak do wieczora dopóki nie pójdę spać. Nigdy nie spałam w dzień, a teraz mam takie zamuły w ciągu dnia, że przed 22 jestem w łóżku. O ile córka jest w przedszkolu i idzie wcześniej spać bo zdarza się, że buszuje do 22-23. Ogólnie pracuje z domu, mam małą domową manufakturę tortów, ciast i ciasteczek. Ostatnio mąż przejął moje obowiązki odwożenia i odbierania córki z przedszkola jak jest na zdalnej bo ja nie jestem w stanie przez te mdłości… albo mnie mdli albo mi się robi słabo. Nie mogę wyjść do sklepu bo zaraz mi duszno, słabo.
 
Dziewczyny jak u was wyglada sprawa snu?
Ja się kręcę do 3:30-4 nad ranem i budzę się 7:00 coś zjem i jeszcze idę spać Ok 9:00 :(
No i może nie ból tylko taki ucisk czuje w podbrzuszu , nie mogę się wygodnie ułożyć bo byłam przyzwyczajona do spania na brzuchu.
Ja mam to samo.. Najpierw nie mogę zasnąć, później się budzę kilka razy, bo boję się żebym nie spała na brzuchu. Chociaż czytałam, że na wczesnym etapie ciąży to nie przeszkadza. Po 5 zaraz pęcherz mnie ciśnie, więc jak wstanę to już później nie śpię. A na 7 do pracy, także przez cały dzień jestem śpiąca :oops:
 
Dziewczyny, jakie jest wasze zdanie na temat szczepienia w ciazy przeciwko grypie czy tez covidowi? Moja lekarka oczywiście zaleca w 2 trymestrze.
U mnie w pracy lekarze nie koniecznie polecają szczepienia w ciąży, te na grypę często można bardziej odchorowac niż normalnie sama grypę, a te covidowe krótko są na rynku a kobieta w ciąży to co innego niż po prostu zdrowy dorosły, lepiej się pilnować i uważać na siebie 🙂
Ale wiadomo co lekarz to opinia
 
reklama
Do góry