reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja Pomorze 😉 Jeszcze się nie zapisałam na wizytę ( chcialam dzisiaj, ale dodzwonić się nie mogę, chyba będzie trzeba tam do nich zajechać ), ale ogólnie tak na początek października bym chciała, nie predzej (dzisiaj, licząc od OM 4t i 1d, więc nie ma co się u mnie spieszyć).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja Pomorze 😉 Jeszcze się nie zapisałam na wizytę ( chcialam dzisiaj, ale dodzwonić się nie mogę, chyba będzie trzeba tam do nich zajęciach ), ale ogólnie tak na początek października bym chciała, nie predzej (dzisiaj, licząc od OM 4t i 1d, więc nie ma co się u mnie spieszyć).
to tak jak u mnie. Ja mam dzisiaj 4t2d i zapisałam się na 04.10
 
Dziewczyny a z jakiej części Polski jesteście? Jest tu ktoś z Podkarpacia tej pięknej stolicy Polski tak niedocenianej i wyśmiewanej ze względu na rząd 😭😁
Okolice Poznania :)

Mój bobas nr 1 jest chory i odwołałam jutrzejszą wizytę. I tak była umówiona za wcześnie. Pójdę za tydzień to już powinno być serduszko:)
 
Okolice Poznania :)

Mój bobas nr 1 jest chory i odwołałam jutrzejszą wizytę. I tak była umówiona za wcześnie. Pójdę za tydzień to już powinno być serduszko:)
A w którym szpitalu rodziłaś pierwszą dzidzię?
To dziewczyny z Poznania i okolic. Jakiego lekarza możecie polecić? Ja trochę się waham i chciałam zmienić na lekarza, który pracuje tez w szpitalu na Polnej
Ja pierwsza ciąże prowadziłam u mojego lekarza (Tomasz Kasprzak, medicover) ale rownolegle jeździłam też na wizyty do przychodni przyszpitalnej na polnej bo po drugich prenatalnych wyszło coś tam na serduszku. Musiałabym przypomnieć sobie nazwisko, ogólnie polecany jest. Z tym, że ja nie rodziłam i rodzic na polnej nie będę.
 
reklama
Do góry