reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

reklama
W 2019 CC Pomorzany 😊( chociaż lekarz prowadzący i wtedy i teraz z Polic) , na jedzenie nie narzekałam, ale jakoś mega rewelacyjne też nie było
To mamy dzieciaczki w tym samym wieku:)

Dzisiaj byś zdecydowała się na Pomorzany czy jednak Police?

Na Police nie ma co złego powiedzieć :) ale myślę czy nie próbować teraz na pomorzanach :)
 
Też jestem z tych niecierpliwych ;) I najchętniej chodziłabym co tydzień gdyby się dało 🤪
Mam do Was pytanie: czy macie czasami wrażenie twardnienia brzucha/macicy? Zawsze jak mi się tak wydaje to sprawdzam i jest miekki i sama się zastanawiam czy to nie przewrażliwienie nerwów w tamtych okolicach (po 3 zabiegach operacyjnych)🤔
Ja normalnie też należę do ludzi niecierpliwych. Jednak na tym etapie ciąży mam bardzo mały wpływ na cokolwiek, więc nie chcę przeznaczać energii na stres, zastanawianie się, czy będzie dobrze i odliczanie dni do wizyty. Biorę wdech, wydech i po prostu czekam, cieszę się tym co jest.

Odnośnie pytania - nie czuję twardnienia i wszelkie skurcze brzucha dla pewności omówiłabym z lekarzem prowadzącym.
 
A zawsze słyszałam śmieszki z Podlasia a nie Podkarpacia 😃 ja Poznań🙋🏻‍♀️
A to macie śmieszki z was że pisiory? Czy z innego powodu ? Bo ja nie kojarzę raczej śmieszków z Podlasia. Ale fajnie ze poszerzę swoją wiedzę :)
Ja jak chodzilam na studia do Krakowa i tam też była mieszanka województw to jak jechałam na święta to sie śmiali ze wracam na Ukrainę 🤦‍♀️

Ale już kilka mam z Poznania moze się będziecie spotykać na spacery z wózkami w maju ❤🥰🥰
 
To mamy dzieciaczki w tym samym wieku:)

Dzisiaj byś zdecydowała się na Pomorzany czy jednak Police?

Na Police nie ma co złego powiedzieć :) ale myślę czy nie próbować teraz na pomorzanach :)
Pomorzany, ale ja mam inne prozaiczne powody, żeby akurat tam (i nie są to żadne protekcje) ...
Zresztą na opiekę naprawdę nie narzekałam, więc pewnie bym szukała czegoś innego, gdyby tam coś było nie tak. A ja wręcz chwalę tą porodówkę. Jedyne "ale" mam do łazienek, ale to też do przeżycia
 
Tak pytam bo my lecimy na urlop i już różne rzeczy słyszałam o locie samolotem,że zaczynam się martwic
Jeśli lekarz wyraża zgodę na lot to ja zamierzam latać. W październiku chyba do Portugalii a w grudniu do Polski na święta wiec 3h lotu 😊
Chyba ze masz jakiś 10h lot to podpytałabym o heparyna zapobiegawczo
 
reklama
Do góry