reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Cześć dziewczyny ☺️ doczytałam Was i postanowiłam się przywitać ☺️
Jestem mamą 6 letniej córeczki i prawie 5 letniego synka (różnica między dziećmi 1.5 roku więc tak jak u niektórych z Was będzie tym razem☺️ )
Dwa dni przed planowana miesiączka zrobiłam 2 testy,jeden wcale nie wyszedł puste pole a na drugim dwie piękne kreseczki ☺️
Przewidywany termin to 8 maj☺️
Niestety przed szczęśliwymi porodami nie było łatwo,dwie pierwsze ciążę poronienie 😞 ciąża z synkiem była ciąża bliźniaczą, więc teraz również mam obawy ale liczę że przy najbliższej wizycie u ginekologa troszkę się uspokoję ☺️
Pozdrawiam i trzymam za wszystkie Nas kciuki ☺️
O to jak masz jakieś tipy przy różnicy 1,5 roku to chętnie poczytam :)
 
reklama
O to jak masz jakieś tipy przy różnicy 1,5 roku to chętnie poczytam :)
Niestety 😅 oj było bardzo ciężko,nie ukrywam. Bywały momenty że jedno płakało w wózku a drugie pod nogami. Może dlatego że w większości byłam sama, wiadomo mąż w pracy a pomocy od dziadków też brakowało.
Ale już jak się ,,dotarliśmy,, to było lepiej, starałam się rano zrobić obiad,w jednym czasie położyć na drzemkę dwójkę żeby samej też odsapnac 🙆
Jedyne co było strzałem w 10 to nosidło,synek spał jak tylko go zapielam więc z córką mogłam swobodnie pójść na plac zabaw ☺️
 
Cześć dziewczyny ☺️ doczytałam Was i postanowiłam się przywitać ☺️
Jestem mamą 6 letniej córeczki i prawie 5 letniego synka (różnica między dziećmi 1.5 roku więc tak jak u niektórych z Was będzie tym razem☺️ )
Dwa dni przed planowana miesiączka zrobiłam 2 testy,jeden wcale nie wyszedł puste pole a na drugim dwie piękne kreseczki ☺️
Przewidywany termin to 8 maj☺️
Niestety przed szczęśliwymi porodami nie było łatwo,dwie pierwsze ciążę poronienie 😞 ciąża z synkiem była ciąża bliźniaczą, więc teraz również mam obawy ale liczę że przy najbliższej wizycie u ginekologa troszkę się uspokoję ☺️
Pozdrawiam i trzymam za wszystkie Nas kciuki ☺️
A jak wyglądały noce w pierwsze miesiące? Nie ukrywam, że to mnie najbardziej przeraża. Najpierw jedno, potem drugie i ja sama nigdy nie zasnę 😆😅 Może masz jakieś rady, antyrady, coś wam się super sprawdziło albo odwrotnie :)
 
Dziewczyny, a jakie macie objawy? Ja jeszcze przed testem czułam metaliczny posmak w ustach i do tego te okropnie bolące piersi, to przez nie zaczęłam coś podejrzewać.
Ja bolące piersi przy dotyku z boku i lekko pobolewa mnie brzuch. Dzisiaj trochę mocniej niż ostatnie dni. Mam takie ciągniecie jakby.
Pojawiają mi się lekkie mdłości i refluks :/
Obawiam się, że skończę jak w ciąży z córka czyli rzygajac polowe ciąży :(
Odrzuca mnie też zapach surowego mięsa.
 
Hej, chciałabym dołączyć do Was. 1 września na teście dwie kreski, jedna blada. Powtórzyłam na następny dzień i wyszły już konkretne. Jutro wybieram się na betę. Zrobię przy okazji inne badania. Termin, który sobie obliczyłam to 08.05. Mam nadzieję, że tu już zostanę. ;)
 
Dziewczyny, a jakie macie objawy? Ja jeszcze przed testem czułam metaliczny posmak w ustach i do tego te okropnie bolące piersi, to przez nie zaczęłam coś podejrzewać.

A jak wyglądały noce w pierwsze miesiące? Nie ukrywam, że to mnie najbardziej przeraża. Najpierw jedno, potem drugie i ja sama nigdy nie zasnę 😆😅 Może masz jakieś rady, antyrady, coś wam się super sprawdziło albo odwrotnie :)
Przez pierwsze dni mąż spał z córką w salonie, co też nie było dobrą decyzją bo ja miałam jakieś poczucie winy że do tej pory spała ze mną a nagle nie było jej przy mnie i tak przeplakalam pierwsze noce, wogle ciężki to był okres dla mnie 🙆 miałam powikłania po znieczuleniu CC i wszystko się na siebie nałożyło 🙄
Z tym że ona kładła się przy mnie wieczorem jak karmiłam synka i zasypiała więc z tym nie było nigdy problemu ☺️ Noce z perspektywy czasu były dla Nas łaskawe 😉
 
Hej, chciałabym dołączyć do Was. 1 września na teście dwie kreski, jedna blada. Powtórzyłam na następny dzień i wyszły już konkretne. Jutro wybieram się na betę. Zrobię przy okazji inne badania. Termin, który sobie obliczyłam to 08.05. Mam nadzieję, że tu już zostanę. ;)
Super ☺️ wygląda na to że mamy ten sam termin porodu ☺️
 
A jak wyglądały noce w pierwsze miesiące? Nie ukrywam, że to mnie najbardziej przeraża. Najpierw jedno, potem drugie i ja sama nigdy nie zasnę 😆😅 Może masz jakieś rady, antyrady, coś wam się super sprawdziło albo odwrotnie :)
To ja mam dwójkę 3,5 roku i 2 lata. Większość czasu byłam sama z nimi, tez bez pomocy dziadków. Męża przez 5 miesięcy w ogóle nie było w domu , ale ja jakoś od początku w zasadzie usypaialm ich razem. Z jednej strony młody na piersi, a z drugiej córka przytulna. Do tej pory usuapim ich razem. Jedna ręka obejmuje córkę, druga syna j tak zasypiają.
 
reklama
U mnie z objawów - mdłości, ból brzucha jak na okres i mega oslabienie. W pierwszej ciąży z synkiem była masakra - do 12 tygodnia czułam się jakbym byla na pernamentnym kacu, mdłości, wymioty, zawroty i bóle głowy, potworny ból żołądka - cały pakiet 🤯 w drugiej ciąży podobne objawy, ale trwały tak do 10 tygodnia, więc i tak byłam zadowolona. Ciekawe jak to teraz będzie... Jutro lecę na betę, wyniki będę miała jakoś koło 17, i do tego czasu chyba jajo zniosę 😱
 
Do góry