reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Będę musiała pomyśleć o tej opasce, bo w poprzedniej ciąży strasznie przechodziłam pierwszy trymestr 🤢

U nas już jedno bobo jest na pokładzie. Wychodzi nam różnica dwa lata pomiędzy dzieciaczkami.Także będzie się działo ale o takiej różnicy marzyłam :) akurat wróciłam do pracy po macierzyńskim a tu taka niespodzianka:)
Objawów jeszcze nie mam, jedynie czuje piersi i mam większy apetyt.
Miłego weekendu :)
U mnie tez będzie różnica dwóch lat - dokładnie 28 miesięcy. W marcu wróciłam do pracy i już widzę jak mój szef się ucieszy jak usłyszy o kolejnej ciąży :)

Co dziewczyny do objawów to u mnie nic. Ale to kompletnie nic.
 
Hej dziewczyny.
Witam się z UK.
Jestem mama prawie 8 latki i w poniedziałek test pokazał nam dwie kreski. Z aplikacji wychodzi ze termin powinien być około 15 maja. Pracuje 4 dni po 12h na magazynie i szczerze wczoraj padalam na twarz. Bolał mnie już brzuch wieczorem. Ciężko mi się dopina spodnie, częściej chodzę do toalety. Dodatkowo zaczela mi się jakaś infekcja pochwy. Kupiłam dzisiaj kapsułkę dopochwowa z clotrimazolem ale teraz nie wiem czy mogę ja wziasc a żeby dostać wie tutaj do lekarza pierwszego kontaktu na pierwsza wizytę nie jest tak prosto.

Widziałam ze VikiO tez jest z UK. Niestety tutaj dopiero wizytę z polozna mamy około 12 tyg z usg. My myślimy tak czy siak iść za max 3 tyg do prywatnej kliniki i sprawdzić czy wszytsko w porządku :)
Pozdrawiam cieplutko
 
Dziewczyny. Dopadła mnie znowu chandra. :( Nie chce żeby któraś źle odebrała...ale no nie wiem. Nadal nie umiem się cieszyć z tej ciąży. Fakt jeszcze nie wiem czy tam jest pęcherzyk, zarodek bo nie byłam na USG więc może być różnie ale ... Sama ta sytuacja. Niespodzianka. Pierwsze dziecko staraliśmy się długo,plus leki. Jako prawie dwulatka jest mega wymagająca. Mąż praktycznie całe dnie w pracy. Najbliższa rodzina 100km od nas... Ogarniają mnie obawy jak ja dam sobie radę z dwójką...i to jeszcze taka różnica wieku (2.5 lat) chyba potrzebuje ojojania... :(
 
Dziewczyny. Dopadła mnie znowu chandra. :( Nie chce żeby któraś źle odebrała...ale no nie wiem. Nadal nie umiem się cieszyć z tej ciąży. Fakt jeszcze nie wiem czy tam jest pęcherzyk, zarodek bo nie byłam na USG więc może być różnie ale ... Sama ta sytuacja. Niespodzianka. Pierwsze dziecko staraliśmy się długo,plus leki. Jako prawie dwulatka jest mega wymagająca. Mąż praktycznie całe dnie w pracy. Najbliższa rodzina 100km od nas... Ogarniają mnie obawy jak ja dam sobie radę z dwójką...i to jeszcze taka różnica wieku (2.5 lat) chyba potrzebuje ojojania... :(
Ojojam, też się czasami martwię jak sobie poradzę. U mnie będzie różnica wieku 21 msc między dziećmi. Córcia ma 13 msc aktualnie.
 
Dziewczyny. Dopadła mnie znowu chandra. :( Nie chce żeby któraś źle odebrała...ale no nie wiem. Nadal nie umiem się cieszyć z tej ciąży. Fakt jeszcze nie wiem czy tam jest pęcherzyk, zarodek bo nie byłam na USG więc może być różnie ale ... Sama ta sytuacja. Niespodzianka. Pierwsze dziecko staraliśmy się długo,plus leki. Jako prawie dwulatka jest mega wymagająca. Mąż praktycznie całe dnie w pracy. Najbliższa rodzina 100km od nas... Ogarniają mnie obawy jak ja dam sobie radę z dwójką...i to jeszcze taka różnica wieku (2.5 lat) chyba potrzebuje ojojania... :(
Mam podobnie. Pierwsza ciąża po kilku miesiącach i to na lekach a tu nawet nie zaczęliśmy tak poważnie starań i pyk. Mój syn ma prawie 20 miesięcy, nie jest co prawda bardzo wymagający ale jakoś boję się jak przyjdzie wszystko ogarnąć... Teraz jak pracuje to synem zajmuje się moja teściowa która mieszka kilka km dalej, ale wiem że potem będę z dwójką sama :)
Nie byłam jeszcze u lekarza, dzisiaj mam 5+0 i umówiłam się na 22 września, to będzie 6+5. Zobaczymy co wyjdzie...
 
reklama
Hej dziewczyny.
Witam się z UK.
Jestem mama prawie 8 latki i w poniedziałek test pokazał nam dwie kreski. Z aplikacji wychodzi ze termin powinien być około 15 maja. Pracuje 4 dni po 12h na magazynie i szczerze wczoraj padalam na twarz. Bolał mnie już brzuch wieczorem. Ciężko mi się dopina spodnie, częściej chodzę do toalety. Dodatkowo zaczela mi się jakaś infekcja pochwy. Kupiłam dzisiaj kapsułkę dopochwowa z clotrimazolem ale teraz nie wiem czy mogę ja wziasc a żeby dostać wie tutaj do lekarza pierwszego kontaktu na pierwsza wizytę nie jest tak prosto.

Widziałam ze VikiO tez jest z UK. Niestety tutaj dopiero wizytę z polozna mamy około 12 tyg z usg. My myślimy tak czy siak iść za max 3 tyg do prywatnej kliniki i sprawdzić czy wszytsko w porządku :)
Pozdrawiam cieplutko
Hej. No to mozemy sie wspierać w wiedzy i niewiedzy. Ja kompletnie zielona w procedurach w UK. Tez pracuje po 12 h 4 dni tyle, ze w carehome. Zarejestrowałam się do położnej ale cisza jak na razie. W piątek I'd na wizytę do polskiej kliniki. Zobaczymy
Pozdrawiam
 
Do góry