reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja jestem 23+3 i mała kopie jak szalona. Czasami tak, że często koło 2 w nocy mnie wybudza 🙈 a przytyłam 9kg, więc sporo a mała waży dopiero 560g 😅 już się boje ile przytyje w 3trymestrze 😭😂
Ja teraz jestem 24+3 wizytę mam za parę dni ale jak byłam miesiąc temu mały ważył 550g a ja przytyłam ważąc się dziś 9kg a od ostatniej wizyty do dziś 1.5kg spokojnie na moje dużo w trzecim nie przytyjemy. Mój mały tez daje disco w nocy😇
 
reklama
czuje ruchy bardzo wyraźnie, łożysko na przedniej ścianie wysoko,ale brzuch jakby mniejszy, zgrabniejszy niż miałam w poprzedniej ciąży, wydaje mi się że ułożenie malucha też ma na to wpływ, ilość wód i pewnie kilogramy a dokładniej warstwa "tłuszczyku" na brzuchu 😉
u mnie jakieś plus 5/6 kg, jak dla mnie mało (w poprzedniej było już 9 na tym etapie a miałam plus 18🫣) 23+3.
 
Dziewczyny od wczoraj na forum mam takie wiadomości
 

Załączniki

  • 409e73be-2694-40ea-8c1d-6181bdc1754e.jpeg
    409e73be-2694-40ea-8c1d-6181bdc1754e.jpeg
    19,3 KB · Wyświetleń: 50
czuje ruchy bardzo wyraźnie, łożysko na przedniej ścianie wysoko,ale brzuch jakby mniejszy, zgrabniejszy niż miałam w poprzedniej ciąży, wydaje mi się że ułożenie malucha też ma na to wpływ, ilość wód i pewnie kilogramy a dokładniej warstwa "tłuszczyku" na brzuchu 😉
u mnie jakieś plus 5/6 kg, jak dla mnie mało (w poprzedniej było już 9 na tym etapie a miałam plus 18🫣) 23+3.
A jakie jest ulozenie Twojego maluszka?
 
czuje ruchy bardzo wyraźnie, łożysko na przedniej ścianie wysoko,ale brzuch jakby mniejszy, zgrabniejszy niż miałam w poprzedniej ciąży, wydaje mi się że ułożenie malucha też ma na to wpływ, ilość wód i pewnie kilogramy a dokładniej warstwa "tłuszczyku" na brzuchu 😉l
u mnie jakieś plus 5/6 kg, jak dla mnie mało (w poprzedniej było już 9 na tym etapie a miałam plus 18🫣)

Oj ułożenie to się potrafi zmieniać bardzo często :)
To prawda ale po ostatnim usg?
 
Ja jestem w 22 tyg a nie mysle zebym miala maly brzuszek a wagowo naprawde niewiele. W 1 ciazy to na tym etapie bylam 7 kg do przodu
 
reklama
Do góry