reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

U mnie 6kg na plusie. Dokładnie tyle samo co w poprzedniej ciąży na takim etapie (22 tydzień). Maluch kopie jak szalony. W nocy potrafi mnie już wybudzić. Z córeczka było to samo, nie dała się nigdy w spokoju zbadać. Jeśli synuś okaże się tak samo temperamenty to w domu będzie armagedon 😂😂😂
 
reklama
Zdaje sobie sprawe ze moze miec wiele czynnikow wplyw na przyrost wagi. W 1 ciazy wazylam o wiele mniej niz teraz a waga szybowala w gore od poczatku i bylam do przodu 16kg. A pytam nie bez powodu bo lekarz twierdzi ze powinnam tyc zeby dzidzia rosla
 
Mysle ze moze to miec znaczenie bo z z synem jak bylam w ciazy mialam na tylniej scianie i czulam szybko i wyraznie. A teraz mam przednie i owszem czuje ale nie sa jakies mega mega mocne. Zalezy jak dzidzius sie kreci
 
Dziewczyny pocieszcie bo człowiek sie zamartwia ze biorac te antybiotyki zaszkodzi dzidziusiowi? Jak sobie radzić żeby nie zwariować. Powinnam sie cieszyc i odliczac dni, a jedynie się ciagle mysli i..doluje...
 
reklama
Ja jestem 23+3 i mała kopie jak szalona. Czasami tak, że często koło 2 w nocy mnie wybudza 🙈 a przytyłam 9kg, więc sporo a mała waży dopiero 560g 😅 już się boje ile przytyje w 3trymestrze 😭😂
 
Do góry