reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Chodzi o probiotyk przy antybiotyku doustnym czy dicoflor moze byc
Chodzi Ci o dopochwowe?
Mi ginekolog kazała brać Lactovaginal po leczeniu przez 7 dni.
Powiedziała, że mogę go też stosować profilaktycznie cały czas co drugi dzień.

Myślę, że może. Mi w szpitalu dawali Enterol, a w wypisie zalecili Lacidofil.
A czy moge zapytac z jakimi problemami sie borykalas?
 
Chodzi o probiotyk przy antybiotyku doustnym czy dicoflor moze byc



A czy moge zapytac z jakimi problemami sie borykalas?
Miałam ZUM i brzydką bakterię w moczu. Równolegle infekcje górnych dróg oddechowych.
Antybiotyki dożylnie (celowane) i kontynuacja w domu.

No a niedawno infekcja intymna, bez objawów.
 
Chodzi o probiotyk przy antybiotyku doustnym czy dicoflor moze byc
Chodzi Ci o dopochwowe?
Mi ginekolog kazała brać Lactovaginal po leczeniu przez 7 dni.
Powiedziała, że mogę go też stosować profilaktycznie cały czas co drugi dzień.

Myślę, że może. Mi w szpitalu dawali Enterol, a w wypisie zalecili Lacidofil.
A czy moge zapytac z jakimi problemami sie
Miałam ZUM i brzydką bakterię w moczu. Równolegle infekcje górnych dróg oddechowych.
Antybiotyki dożylnie (celowane) i kontynuacja w domu.

No a niedawno infekcja intymna, bez objawów.
Rozumiem ja tez przerabialam ZUM a teraz przechodze infekcje gornych drog odddechowych gdzie niestety zostal wlaczony antybiotyk. Najbardziej pechowo ze 1 infekcja w 1 trymestrze przed 1 usg, a 2 ingekcja przed usg polowkowym. Jak sie trzymasz zeby nie zwariować i wierzyć ze bedzie wszystko ok???
 
Chodzi o probiotyk przy antybiotyku doustnym czy dicoflor moze byc



A czy moge zapytac z jakimi problemami sie

Rozumiem ja tez przerabialam ZUM a teraz przechodze infekcje gornych drog odddechowych gdzie niestety zostal wlaczony antybiotyk. Najbardziej pechowo ze 1 infekcja w 1 trymestrze przed 1 usg, a 2 ingekcja przed usg polowkowym. Jak sie trzymasz zeby nie zwariować i wierzyć ze bedzie wszystko ok???
ZUM miałam 8/9 tc, więc w bardzo ważnym momencie. Ale wydaje się, że jest ok. Teraz jestem 24+0. Oj, pewnie, że się stresuję i panikuję nieraz i oczywiście przed każdym USG...
Dziewczyny z forum bardzo wspierają i pomagają, jak się zaczyna za bardzo świrować 🙂
 
ZUM miałam 8/9 tc, więc w bardzo ważnym momencie. Ale wydaje się, że jest ok. Teraz jestem 24+0. Oj, pewnie, że się stresuję i panikuję nieraz i oczywiście przed każdym USG...
Dziewczyny z forum bardzo wspierają i pomagają, jak się zaczyna za bardzo świrować 🙂
No wlasnie mimo zapewnień ze jest ok człowiek swiruje ze ma infekcje, dylematy czy ma brac antybiotyk? Tak naprawdę, boje sie żeby to dziecku nie zaszkodziło. Z drugiej strony myśli sie ze w koncu to lekarz podejmuje decyzję i zna sie na tym lepiej.
 
No wlasnie mimo zapewnień ze jest ok człowiek swiruje ze ma infekcje, dylematy czy ma brac antybiotyk? Tak naprawdę, boje sie żeby to dziecku nie zaszkodziło. Z drugiej strony myśli sie ze w koncu to lekarz podejmuje decyzję i zna sie na tym lepiej.
Ja też brałam antybiotyk dopochwowy w tej ciąży i oczywiście miałam stres i dylematy... Ale trzeba pamiętać, że te wszystkie infekcje też nie są obojętne dla dzidzi i czasem lepiej wziąć lek niż żeby rozwinęło się z tego coś gorszego. Trzeba zaufać lekarzowi :)
 
reklama
Ja też brałam antybiotyk dopochwowy w tej ciąży i oczywiście miałam stres i dylematy... Ale trzeba pamiętać, że te wszystkie infekcje też nie są obojętne dla dzidzi i czasem lepiej wziąć lek niż żeby rozwinęło się z tego coś gorszego. Trzeba zaufać lekarzowi :)
Zgadza sie z tym borykalam sie w 1 ciazy miałam chyba z 5 infekcji gdzie musialam brac dopochwowe antybiotyki. Ale chyba takiego stresu nie miałam jak teraz nie wiem czemu choć wiem ze duzo dziewczyn ma problemy i ze nie jestem tutaj sama😀
 
Do góry