reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Zrobiłam dziś betę i progesteron. I mam pytanie, bo betę to wiem że trzeba zbadać za dwa dni przyrost a progesteron też wtedy można sprawdzić czy rośnie lub spada ? Dziś progesteron wyszedł 20.60 ng/mL a bety jeszcze nie ma wyniku

A ktory tc?
Bo mnie niedawno dziewczyny uswiadomily ze po 6tc nie robi sie powtorki bety.
 
reklama
Bardziej moim zdaniem szkodzi stres związany z plamieniami niz samo usg. Na pewno bym chodzila. Ja w poprzedniej ciąży z plamieniami bylam z 8 razy na IP. A do nadżerkę, a to krwiak, a to zadrapanie a yo nie wiadomo do końca co. 🙈
Ja praktycznie od początku mam jakieś plamienia 😐 i też mam nadżerkę i myślę że to przez nią, bo na wcześniejszych USG było wszystko ok. Przez ponad tydzień miałam spokój a teraz od niedzieli znowu 😐
 
@Charlotte21 przydalaby sie goraca herbatka z cytrynka bo do kawy mam awers 🥴 ale ciastkiem bym nie pogardzila - marzenie scietej glowy.
Eh i wspolczuje przeziebienia. Duzo zdrowka i szybkiego powrotu do formy :-)

@KarolinaDD o tak... skad ja znam to małpowanie. Eh. Ja zawszemowie wtedy bardzo 'wychowawczo' - zęby w parapet 😅

@Paxa chyle czola i wale poklony... 3 chlopakow do ogarniecia🤦‍♀️ ale "aktywować moce matki" wymiotlo dzis moj zly nastroj 😁👍
 
Najczęściej okoliczności to było spotkanie z koleżankami suto zakrapiane winem.
Czasem lubiłam też usiąść sobie tak nostalgicznie wieczorem na balkonie i zapalić (oczywiście w ukryciu przed Starym).
Na takie regularne palenie nigdy nie pozwoliło mi moje skąpstwo 🙂.
to super, ja właśnie jak wracałam do palenia po przerwie ciazowo karmieniowej to mialam plan tak palić jak ty , na wyjście czy nieraz wieczorem... I wyszło 4-5 fajek dziennie 😉
 
@Charlotte21 parę dni temu kazałam mężowi popatrzeć za detektorem tętna i mu napisałam że najbardziej by mnie uszczęśliwił domowym USG 😅 z ciekawości chłop zaczął szukać i mini USG można kupić za 20 tysięcy, mąż mówił że parametry nienajgorsze jak na domowy sprzęt 😅 oczywiście nie kupimy tego gadżetu, ale stwierdziłam że pewnie jak nasze dzieci będą dorosłe to taki gadżet będzie już w przestępnej cenie 😅
 
reklama
Do góry