reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Widzę temat chustowania. Ja od kilku dni czytam o wielopielo :D z jednej strony super bo oszczędność na pieluchach, zewnętrzne pieluchy? Mają super wzory. Ale z drugiej strony trzeba to prac, gotować odplamiac. Któraś korzystała z takiego rozwiązania??
Ja chce spróbować, zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości 😃 Na pewno będę używała tez jednorazowych pieluch
 
reklama
Widzę temat chustowania. Ja od kilku dni czytam o wielopielo :D z jednej strony super bo oszczędność na pieluchach, zewnętrzne pieluchy? Mają super wzory. Ale z drugiej strony trzeba to prac, gotować odplamiac. Któraś korzystała z takiego rozwiązania??
Tak wydaje się mega spoko u nas niestety wszystkie przeciekały one tak bokiem przepuszczają pampers dokładniej przylega a tu niestety to niemożliwe choć jak się bardzo często zmieniało to dało się uniknąć
Ja ich oddzielnie nie prałam tylko z rzeczami normalnie ale w wyższej temp. Więc trochę się zaoszczędziło bo specjalnie ich nie prałam i nie skladowalam bo wtedy trzeba taki specjalny worek kupić bo niestety to śmierdzi okropnie jak się zostawi. Ogólnie to też nie jest opcja dla mocno wrażliwych bo z takiej pieluchy wielorazowki czuć moczem no i trzeba częściej zmieniać. A fajne jest to że można dokupić wkłady więc jak jest kupa to zostaje na wkładzie który się wyrzuca normalnie do toalety
 
Dziewczyny posiadajace starsze dzieci, chustowalyscie? Ja przy starszej nie mialam nic do noszenia, ale to bylo dawno i mialam nie cale 17 lat, nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje 😂 przy drugiej mialam nosidlo ktore uzylam moze 4 razy. Teraz chcialabym chustowac ale bie mam zielonego pojecia. Moze macie cos do polecenia dla poczatkujacy, jakies rady?
ja mam syna na pokładzie 4 lata i nie chustowalam. Jakoś nie chciałam
Żeby był nauczony wiecznego noszenia.
 
Też właśnie myślałam na początku o mieszanym systemie, bo jak pisza dziewczyny - kupa za kupa. :) Tylko przerasta mnie informacja o wkładach 😂
Aaaa i właśnie... Można kupić używane i one nawet lepiej chłoną. Ja miałam wkłady frotte i bawełniane i jeden bambusowy ale on okropny był bardzo miękki i zwijał się w tej kieszonce. No i na to wkłady jednorazowe na kupę
 
ja mam syna na pokładzie 4 lata i nie chustowalam. Jakoś nie chciałam
Żeby był nauczony wiecznego noszenia.
dzieci nosimy 9 miesiecy w brzuchu wiec ciezko ich tego nie nauczyc 😊 niektore dzieci potrzebuja czesciej bliskosci a inne troche mniej i chyba o to tu chodzi. Pozatym czas zbyt szybko mija, i nigdy nie odmowilam moim dzieciom bliskosci.
 
dzieci nosimy 9 miesiecy w brzuchu wiec ciezko ich tego nie nauczyc 😊 niektore dzieci potrzebuja czesciej bliskosci a inne troche mniej i chyba o to tu chodzi. Pozatym czas zbyt szybko mija, i nigdy nie odmowilam moim dzieciom bliskosci.

Jeju ja tez, jak już sluszalam od mamy mojej „odłóż go do tego wózka jak spi” to aż się we mnie gotowało… ja uwielbiałam jak spał na mnie taki przytulony, nie przeszkadzało mi to, mężowi tez nie przeszkadzało a synuś był spokojny i szczęśliwy 🤭♥️
 
reklama
Aaaa i właśnie... Można kupić używane i one nawet lepiej chłoną. Ja miałam wkłady frotte i bawełniane i jeden bambusowy ale on okropny był bardzo miękki i zwijał się w tej kieszonce. No i na to wkłady jednorazowe na kupę
Czyli coś jest co trochę wkłady chroni od kupy. :)
A z rozmiarami to często się zmienia? Czy one są "uniwersalne"??
 
Do góry