reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny ja po wizycie. Dzidziuś 1.7cm, serduszko bije :) wg USG to 8t1d i chyba tego się będę trzymać już (wg om 8t5d). Ale zmartwił mnie wynik glukozy (a raczej to jak to skomentował mój lekarz). Glukoza wyszła mi na czczo 5.17 mmol/l. I pytał czy w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę bo wynik trochę za wysoki. Ma któraś doświadczenie w tej kwestii ? Czy jest duża szansa że w tym bodajże 26tc wyjdzie mi cukrzyca na krzywej ?

Wiesz co dla kobiet w ciazy norma jest do 92mg/dL TWOJE 5.17 mmol/ to 93mg/dL to juz nieprawidlowa glikemia. Zbadaj sobie co jakis czas bo moze cos jest na rzeczy. Ja niestety w kwesti cukrzycowej od poczatku bo mam cukrzyce.
Dziewczyny czy też was od czas do czasu boli brzuch jak na okres?

Czesto na poczatku takie bole wystepuja. Im starsza ciaza tym moze byc to niebezpieczne ale na poczatku i w "spodziewanych" terminach to normalne.
 
reklama
Wiesz co dla kobiet w ciazy norma jest do 92mg/dL TWOJE 5.17 mmol/ to 93mg/dL to juz nieprawidlowa glikemia. Zbadaj sobie co jakis czas bo moze cos jest na rzeczy. Ja niestety w kwesti cukrzycowej od poczatku bo mam cukrzyce.


Czesto na poczatku takie bole wystepuja. Im starsza ciaza tym moze byc to niebezpieczne ale na poczatku i w "spodziewanych" terminach to normalne.
U mnie 9+2 według usg i dzisiaj mnie zaczął boleć brzuch jak na okres
 
Ja nie mówię na razie bo przypuszczam, że reakcja nie będzie zbyt dobra. Ani rodziców ani teściów.
Pamiętaj, ze to Wasze maleństwo, ze to Wasza sprawa ile będziecie mieć dzieci. Nie stresuj się, ciesz się swoją rodziną :)
Dziewczyny czy też was od czas do czasu boli brzuch jak na okres?
Pobolewało i też no-spe wzięłam (tak mi gin kazał, ale ogólnie nie jestem tak za lekami na takie bóle, ale że plamiłam itp. to wolałam brać). Teraz juz tak nie.
Pojechałam na izbę z płomieniami o których pisałam i niestety dziecko przestało się rozwijać w 8 tygodniu, tętna nie znaleźli. Leże, jutro mają podać leki na wywołanie. Muszę się pożegnać z wami :(
Ojej, tak mi przykro 😢
 
reklama
A możesz napisać skąd zamawiałaś? Ja z początkiem ciąży nie mieściła się już w jeansy, a teraz nawet dresy zaczynają być ciasne 🤪
Zamówiłam na vinted, używane choć babka pisała, że miała je kilka razy na sobie. No zobaczymy co to przyjdzie. Milionów nie kosztowały więc jak mi nie pod pasują to mi nie będzie żal.
 
Do góry