reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
My przyniosłysmy się właśnie po porodach. Do tej pory mega kontakt codziennie . Dziewczyny się spotykają. Ja z resztą też kilka spotkałam. Ale to było jak już na prywatnym się dobrze poznałysmy ;)
Tak u nas dokładnie tak samo było :( już na prywatnym jak już się wszystkie poznaliśmy. I to chyba tym gorzej nawet bo bardziej szkoda że się to rozpadło w sensie że ten Messenger podzielił tak grupę
Jakby ta propozycja padła wcześniej to pewnie nie zapisywała bym się do tej grupya to był już taki etap że bardzo było żal opuszczać grupę bo się mocno zżyliśmy
 
Ostatnia edycja:
A co do objawów to ja nie mam żadnych. Dosłownie żadnych. No może jak gdzieś idę to szybciej łapie zadyszkę i spać mi się bardziej chce.. ale ani samopoczucie nie jest gorsze ani żadne mdłości,wymioty. To samo miałam w ciąży z córką , gdyby nie brzuch który później urósł (chociaż i tak był malutki) to nie wiedziałabym,że jestem w ciąży. Jedynie masa leków i zastrzyki mi o tym przypominają...

Aaa wiem co miałan zapytać: dziewczyny co biorą luteinę. Macie tak,że wkładacie tabletkę a wcześniejsza jest nie rozpuszczona? Ja tak mam teraz często na wyjeździe i nie wiem od czego to zależy... Dalej mam co jakiś czas taką wydzielinę koloru kawy z mlekiem.... A biorę luteinę i duphaston i chyba pękne bo tak mnie po tym wzdyma :/ ogólnie zastanawiam się do kiedy to będę brała...zeszłej ciąży luteina do 30tyg 😳 nie wiem czy w tej daj radę tak długo ją stosować bo mega mnie denerwuje....
Ja w zeszłej ciązy jak miałam luteinę dopochwową to pamietam, że też kładłam następną a resztki poprzedniej jeszcze tam były. Może spróbuj zmienić na luteinę podjęzykową?
 
A co do objawów to ja nie mam żadnych. Dosłownie żadnych. No może jak gdzieś idę to szybciej łapie zadyszkę i spać mi się bardziej chce.. ale ani samopoczucie nie jest gorsze ani żadne mdłości,wymioty. To samo miałam w ciąży z córką , gdyby nie brzuch który później urósł (chociaż i tak był malutki) to nie wiedziałabym,że jestem w ciąży. Jedynie masa leków i zastrzyki mi o tym przypominają...

Aaa wiem co miałan zapytać: dziewczyny co biorą luteinę. Macie tak,że wkładacie tabletkę a wcześniejsza jest nie rozpuszczona? Ja tak mam teraz często na wyjeździe i nie wiem od czego to zależy... Dalej mam co jakiś czas taką wydzielinę koloru kawy z mlekiem.... A biorę luteinę i duphaston i chyba pękne bo tak mnie po tym wzdyma :/ ogólnie zastanawiam się do kiedy to będę brała...zeszłej ciąży luteina do 30tyg 😳 nie wiem czy w tej daj radę tak długo ją stosować bo mega mnie denerwuje....
Też biorę luteinę i też podczas aplikacji są resztki z poprzedniej tabletki. Biorę 2x dziennie i też mnie to strasznie wkurza :/. Nie lubię luteiny.
 
reklama
Lol a gdzie napisałam że dzieci to wybryk natury? Piszę o ciąży mnogiej.
Skoro według ciebie ciąża mnoga to wybryk natury to co będzie jej wynikiem? Po prostu zwróć uwaga na to co piszesz. Gdybym była w ciąży bliźniaczej nie chciałabym słyszeć że to nienaturalne i że to wybryk natury zwłaszcza od drugiej kobiety.
 
Do góry