reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

nie może Cię zwolnić ale wiem co czujesz. Ja muszę do mojego napisać ze nie wracam, dostałam we wtorek l4, i tak niby do 17.10 miałam urlop wypoczynkowy po macierzyńskim… najgorzej się boje ze będę musiała się szarpać o kasę za ten pierwszy miesiąc :/
Jak nie masz przerwy większej niż miesiąc kalendarzowy miedzy obecnym L4 a końcem macierzyńskiego to podstawę będziesz miała taką samą.
 
reklama
nie może Cię zwolnić ale wiem co czujesz. Ja muszę do mojego napisać ze nie wracam, dostałam we wtorek l4, i tak niby do 17.10 miałam urlop wypoczynkowy po macierzyńskim… najgorzej się boje ze będę musiała się szarpać o kasę za ten pierwszy miesiąc :/
No najgorzej tak się szarpać, jeszcze jak pomyślę że pójdę na L4 i będę musiała iść osobiście do niego po wypłatę (daje do ręki) to mi słabo 😵‍💫
 
Wiele osób nie korzysta z FB/Messenger i jest na forum właśnie dlatego że daje to jakąś anonimowość. Szkoda zakładać grupę tu na forum a później przenosić się na Messenger…
my z Lipcowkami 2021 przyniosłyśmy się na Whatsappa, jakoś na początku roku bo forum coś padło. Niektóre dziewczyny się wykruszył bo tam rzeczywiście miliard wiadomości było szczególnie na początku, ale teraz większość poszła do pracy itp i da się nadrabiać. Uważam ze to świetne, poza tym mamy już za sobą spotkania na żywo, dzięki temu uważam ze mamy taka niepowtarzalna wiez (albo może tylko ja to tak odczuwam 😅). Nie mówię ze my tez mamy tak robić, ale w naszym przypadku to super sprawa
 
Wtedy ta grupa nie miałaby sensu.
Nasza wrześniowa właśnie przez messenger się rozpadła
My lutówki 2019 przenieślismy na grupę na FB, która się do dziś utrzymuje. Na tek gru[y do tej pory mam y post dzienny. i pod tym postem piszemy co i jak. Mamy też czat na Messenger w razie awarii. takich jak jakaś choroba lub pilne pytanie czy coś :)
 
Jak dla mnie jest to wybryk bo człowiek nie jest zaprogramowany do ciąży mnogiej. Jak zarodek dzieli się i powstają 2 zarodki to jest to błąd w podziałach komórkowych i tyle. I mimo wielu mechanizmów zapobiegających takim błędom, statystycznie po prostu się zdążają.
Czyli dziewczyny które będą mamami bliźniaków będą miały według ciebie wybryki natury a nie dzieci?
Czegos takiego jeszcze nie słyszałam. Jak dla mnie wybryk natury to coś co zdarza się dość rzadko i jest zadziwiające raczej nie podałabym tutaj ciąży mnogiej jako przykład wybryku natury.
 
Pracuje w tej firmie od roku, także nie może mnie osądzić o to, że jestem kombinatorką bo zatrudniłam się po to żeby mieć l4 czy coś.. ale nie wiem :(
Czemu mają Cię interesować jego poglądy? Prawo pracy reguluje takie sytuacje, a nie osądy Twojego szefa. Przed rozmową po prostu poczytaj trochę, przygotuj się merytorycznie i zabierz zaświadczenie lekarskie.

Mam serdecznie dość prywaciarzy, przez których ciężarna czuje się jak przestępca.
 
reklama
Do góry