reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Pappa to czysta statystyka. Nie polecam jesli usg wyjdzie dobrze. Ale dla spokoju ducha Mam ktore nie zadowoli samo usg polecam rowniez ktorys z testow nipt :-)
 
reklama
Pappa daje markery na których można szacować ryzyko wad czy komplikacji ciążowych - ale to dalej ryzyko.
Ja badam „genetyczne” usg plus któryś z testów NIPT, nie Sanco akurat. Pappy nie robię również, nie da mi niczego czego nie dadzą mi inne badania w ciąży.
A to ciekawe, jakie badania poza pappa mówią o ryzyku preeklampsji czy nadciśnienia indukowanego ciążą?
 
Jeju, trzymam mocno za Was kciuki. A wiesz co było przyczyną krwawienia? Dalej krwawisz?
Już nie krwawie dostałam 3 x 1 duphaston . Lekarz powiedział że na początkach viazy czasem tak jest ale jak zobaczyłam 4 skrzepy wielkości paznokcia to domyślacie się co ja miałam w głowie. Moim zdaniem to albo dlatego że w piątek poszłam czyścić groby bo nie chciałam iść później z większym brzuchem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ (nawet nie komentujcie tego ) albo dlatego że się znowu w niedzielę pochlalam z mężem 🤦‍♀️🤦‍♀️

Od teraz cisza spokój. Mam zakaz dźwigania i zakaz wszystkiego jestem na chorobowym . Ja mam tylko leżeć o I taki mam zamiar. Niech sie mąż trochę pomęczy z obiadami sprzataniami i dupa.mi innymi. 👍👍
 
Już nie krwawie dostałam 3 x 1 duphaston . Lekarz powiedział że na początkach viazy czasem tak jest ale jak zobaczyłam 4 skrzepy wielkości paznokcia to domyślacie się co ja miałam w głowie. Moim zdaniem to albo dlatego że w piątek poszłam czyścić groby bo nie chciałam iść później z większym brzuchem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ (nawet nie komentujcie tego ) albo dlatego że się znowu w niedzielę pochlalam z mężem 🤦‍♀️🤦‍♀️

Od teraz cisza spokój. Mam zakaz dźwigania i zakaz wszystkiego jestem na chorobowym . Ja mam tylko leżeć o I taki mam zamiar. Niech sie mąż trochę pomęczy z obiadami sprzataniami i dupa.mi innymi. 👍👍
Pochlałaś? 🙉Czy to pomyłka
 
Mój lekarz prowadzący odbierając moje wyniki z histo i dla uspokojenia przez telefon powiedział , że na przyszłość nic strasznego z nich nie wyszło , dać szansę na 2 miesiączki po łyżeczkowaniu i do dzieła. Tak też zrobiłam, ale nie mając żadnych objawów innych niz te sutki mam wrażenie, że przechodzę to samo co w kwietniu. Pocieszam się tym że gdyby nie to że moje miesiączki są regularne i nie mam boli ani brzucha ani piersi to bym o nich nie wiedziala. Mam nadzieję , że 7go ❤️ zabije
Wiesz ja jedyny (na 3 ciąże w tym jedną z której mam dziecko) objaw ciążowy - zmuliło mnie konkretnie w pierwszym trymestrze, miałam w momencie kiedy moja ciąża była już martwa i to dobrych kilka dni - to naprawdę NIC nie znaczy jeśli objawów nie ma. Nie znaczy też nic jeśli są.
 
reklama
Czasem jak sie pojedzie na drugi koniec polski w jakiś region to niby polski język ale czasem ciężko zrozumieć. Polska jest fascynujacym krajem 😍
 
Do góry