reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
A jak dziewczyny u Was z podróżowaniem? My jutro lecimy na tygodniowy urlop do Turcji, sprawdzałam pogodę i upały beda nieziemskie, wiem ze nie moge sie przegrzewać ale moze macie jeszcze jakies rady? Ogolnie bardzo sie cieszę, taki tydzien totalnego odpoczynku bardzo nam sie przyda ale chce byc tez bezpieczna
Ja w piątek lecę na Minorke:)
 
Jestem z woj. Małopolskiego. U mnie termin z om 14 maj a z USG 18 maj - gdzieś tam w środku mam nadzieję że to błąd pomiaru ;)
Na pewno będę robić prenatalne ale jeszcze się nie umawiałam :D ale raczej bez testu pappa, chyba że na USG wyjdzie coś niepokojącego.a ty ?
To twoje pierwsze dziecko ? 😀
Tak 1 dziecko :) u mnie jest połączone papa z USG i nie można wybrać jednego . Więc zrobię mam nadzieje ze będzie dobrze.
 
Hej dziewczynki wracam do was. Jak pisałam w sobotę było serduszko a w poniedziałek dostałam żywa krew i skrzepy i umarłam na zawal. Od rana jestem w szpitalu , moje małe serduszko biję, walczy. Wspieram go jak tylko mogę. Dopinguje i mobilizuje go walki. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie ❤❤
 
Dziewczyny, a czy miała któraś z Was jakieś doświadczenia z krwiakami w ciąży? mam prać luteine i za tydzień mam wizytę
wiesz co luteina przewaznie jest przepisywana w takiej sytuacji jako zabezpieczenie dzidziusia wiec spokojnie bo lekarz wie co robi :-) bo na krwiaka po prostu odpoczynek i nie przesilanie sie zeby zniknal :-) glowka do gory!
 
Tak 1 dziecko :) u mnie jest połączone papa z USG i nie można wybrać jednego . Więc zrobię mam nadzieje ze będzie dobrze.
U mnie tak samo. Pappa i usg są razem i tylko razem możan wyliczyć ryzyka skorygowane.
Ja robię jeszcze Sanco.

Ponowię pytania o tego krwiaka. Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
 
Hej dziewczynki wracam do was. Jak pisałam w sobotę było serduszko a w poniedziałek dostałam żywa krew i skrzepy i umarłam na zawal. Od rana jestem w szpitalu , moje małe serduszko biję, walczy. Wspieram go jak tylko mogę. Dopinguje i mobilizuje go walki. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie ❤❤
Trzymam mocno kciuki! 💪 nie dajcie sie :-)
 
Ja akurat psiara i mam między innymi psią seniorkę. 14 letnią, chorą na czerniaka (po operacji i bez przerzutów jeszcze), korzysta z życia jakby miała z 3 lata. Wcześniej pożegnałam dwóch seniorów w dużo gorszym zdrowiu niż ona ale korzystających z życia na swój sposób :) po nich widać do kiedy chcą z nami być.
Dokładnie tak.
 
reklama
Hej dziewczynki wracam do was. Jak pisałam w sobotę było serduszko a w poniedziałek dostałam żywa krew i skrzepy i umarłam na zawal. Od rana jestem w szpitalu , moje małe serduszko biję, walczy. Wspieram go jak tylko mogę. Dopinguje i mobilizuje go walki. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie ❤❤
Jeju, trzymam mocno za Was kciuki. A wiesz co było przyczyną krwawienia? Dalej krwawisz?
 
Do góry