reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja na razie chodzę do pracy, mdłości non stop, ale i wymioty całą ostatnia sobotę i niedzielę. Wczoraj byłam w pracy, wymiotowałam tylko dwa razy. Po południu było gorzej. Dziś też próbuje iść do pracy. Jak nie wytrzymam wrócę. Jestem nauczycielką przedszkola. Łatwo nie jest 🤢 mnóstwo zapachów mi przeszkadza.
Jednak został mi ostatni rok mianowania i jeśli nie wytrzymam do 11 listopada to przepadnie mi dwa lata ciężkiej pracy 😢
No tak, faktycznie warto się poświęcić. Do 11 listopada niedaleko ;)
 
reklama
Jeszcze niesmialo sie witam z Wami bo nie bylam jeszcze u lekarza. Czekam na druga bete jutro i dopiero pozniej wizyta u gina.
Widze ze piszecie o samopoczuciu... eh tragedia :-) nieustajaca zgaga od 5 dni i caly czas muli... pierwszy trymestr to porazka 😔
Z om wynika ze bedzie maj, ale jak sie pospieszy jak moj pierworodny to moze byc roznie :-)

Pozdrawiam Mamusie
 
Tez mam przeboje z jelitami. Jak tylko zjem cos z bitą smietana (ktora uqielbiam) lub jakis fast food. Nawet dobra jakosciowa włoska pizza. I to co czujesz w toalecie to moim zdaniem jak jak u mnie pomieszanie zatwardzenia z rozwolnieniem. W gorze jelit jest rewolucja ktora chce wyjść 😆🙈a na dole jeszcze zatkane przez zatwardzenie. I ostatnio tez to byl taki bol ze balam się ze to jakoes skurcze. Ale szybko przyszlo wolniej poszlo i jest leoiej. 👍🙂 czas chyba więcej błonnika wprowadzić.


Wspolczuje Wam dziewczyny. Ja bym jednym ciagiem jadla. Mam wilczy apetyt. Jak sie przeglodze do mam miłości.
Dzisiaj kalafiorowa z ziemniaczami i pieczony dorsz z warzywami z piekarnika. Mmmmmmmmmm.
Ja z bitą śmietaną mam zawsze problemy :( i w zasadzie po jakimkolwiek jedzeniu poza domem mam problemy jelitowe :/ mniej więcej 9/10 wyjść do restauracji kończy się u mnie sraczką 🥴
 
No i się zaczęło - ja na argumenty, pytam o statystyki a Ty mi wylatujesz z tym jaką kto ma wiedzę ;)
statystyki i argumenty sa naprawde potrzebne 😂 nigdy ich nie szukalam bo mnie to nie interesuje szczerze mowiac, przedstawilam tylko to jak to tutaj wyglada. Jestes zainteresowana, zapraszam do google. Jednak nie sadze ze znajdziesz tam cos co bedzie sprawialo ze ta opieka jest gorsza od Polskiej :)
 
To już w ogóle. Ale na serio - jak można mieć ochotę na seks, gdy cały dzień wstrzymujesz wymioty, dotknięcie piersi boli, a w pozycji leżącej od razu zasypiasz ze zmęczenia. Czyli pierwszy trymestr w pigułce xD.
Mnie z reguły przez większą część dnia boli żołądek i też mi jakoś nie po drodze przez to ze zbliżeniami 🤭
 
Hej dziewczyny, my mamy termin na 18 maja 🙂 mam ostatnio okropne mdłości całymi dniami.... Brałyście w takiej sytuacji L4 czy jednak chodzilyscie do pracy?
Też mam termin na 18.05 :) A z Mdłościami jest coraz to gorzej. Zaczynam myśleć o l4-pracuje w świetlicy szkolnej w dużej, dwuzmianowej szkole i przestaję sobie wyobrażać siebie latającą co chwilę z odruchem wymiotnym do toalety. Chyba, że znajdę jakiś sposób żeby te mdłości okiełznać :/
 
reklama
Do góry