reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które poroniły w 10, 12 czy dalszym tygodniu. Z jakiego powodu się to stało? Czy na wcześniejszych usg sugerowało coś, że jest nie tak?
Przepraszam jeśli to pytania zbyt osobiste i nie chcecie o tym rozmawiać. Ja poroniłam w 8tc. Ciąża zatrzymała się na 6t. Niby było serduszko, jeden lekarz widział, inny nie. Ciąża od początku wydawała się być młodsza. Teraz wiem, że po prostu coś było nie tak.
Poronilam 2 razy, pierwszy raz w ósmym tygodniu-puste jajo płodowe. Drugi raz 13 tydzień - nie zaśniad groniasty. Jestem w czwartej ciąży. Mam tylko córkę.
 
Ja w poprzednich ciążach też brałam femibion w pierwszym trymetrze
Teraz do femibionu gin kazał mi dorzucić Actifolin 2 mg
Hm aż tyle kw foliowego masz brać? A dlaczego? Jakoś to tłumaczył twój lekarz? Pytam z ciekawości, mi dwóch lekarzy zaleciło max 0,8 mg na dzień kw foliowego 🤔 że więcej to też nie dobrze
Dziewczyny, a od jakiej temp wziąć paracetamol? Dalej mnie rozbiera, boli glowa, kości, wymiotowałam (1wszy raz w ciazy), dreszcze i temp.37.7. Przy gorączce dziecka daje przy temp 38.5, ale nie wiem jak w ciąży brać.
Jeżeli się męczysz to weź Apap, jest w ciąży bezpieczny, a podwyższona tem w ciąży nie jest dobra.
 
Dziewczyny mam pytanie, w sumie do tych które w poprzednich ciążach chodziły i prywatnie i na NFZ do lekarza. Konkretnie chodzi mi o cytologię. Przykładowo prywatnie robię dzisiaj cytologię a wizytę na NFZ mam za kilka dni to jak ? Jak na NFZ chce mi lekarz zrobić cytologię to odmawiam ? Robię drugi raz ? Może głupie pytanie ale mnie męczy
 
Dziewczyny mam pytanie, w sumie do tych które w poprzednich ciążach chodziły i prywatnie i na NFZ do lekarza. Konkretnie chodzi mi o cytologię. Przykładowo prywatnie robię dzisiaj cytologię a wizytę na NFZ mam za kilka dni to jak ? Jak na NFZ chce mi lekarz zrobić cytologię to odmawiam ? Robię drugi raz ? Może głupie pytanie ale mnie męczy
A nie lepiej odwrotnie, zrobić na nfz cytologie? 😄
Mnie lekarz zawsze pytał czy miałam cytologie w ciągu ostatnich 6 msc, jak mówiłam że tak, to nie robił
 
Dziewczyny mam pytanie, w sumie do tych które w poprzednich ciążach chodziły i prywatnie i na NFZ do lekarza. Konkretnie chodzi mi o cytologię. Przykładowo prywatnie robię dzisiaj cytologię a wizytę na NFZ mam za kilka dni to jak ? Jak na NFZ chce mi lekarz zrobić cytologię to odmawiam ? Robię drugi raz ? Może głupie pytanie ale mnie męczy
Zrób dwa razy
 
reklama
Do góry