reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

aaaa, ale to lekarz wysyła na takie badanie czy sam to i na wizycie ? Nie wiedziałam ze jest potrzebne na to jakieś skierowanie. Przy synku lekarz zapytał mnie czy chce prenatalne a ja powiedziałam ze nie, bo nawet nie wiedziałam co to, i pomyślałam ze jak dodatkowe to pewnie niepotrzebne. Teraz mam innego lekarza ale nic mi na razie nie mówił o prenatalnych. 🤷🏻‍♀️ na następnej wizycie to będę w 11/12 tc to może wtedy mi coś powie 🤷🏻‍♀️
Jak masz skończone 35 lat, to masz refundowane na NFZ, ale musisz mieć skierowanie od lekarza prowadzącego ciążę :)
 
reklama
aaaa, ale to lekarz wysyła na takie badanie czy sam to i na wizycie ? Nie wiedziałam ze jest potrzebne na to jakieś skierowanie. Przy synku lekarz zapytał mnie czy chce prenatalne a ja powiedziałam ze nie, bo nawet nie wiedziałam co to, i pomyślałam ze jak dodatkowe to pewnie niepotrzebne. Teraz mam innego lekarza ale nic mi na razie nie mówił o prenatalnych. 🤷🏻‍♀️ na następnej wizycie to będę w 11/12 tc to może wtedy mi coś powie 🤷🏻‍♀️
Jak ma dobry sprzęt usg i się tym zajmuje to może zrobić, ale często idzie się do innego lekarza specjalnie
 
Hejka!
Ja mam dzisiaj dzień wyjęty z życia. Cały dzień leżę z mdłościami nie do zniesienia. Dobrze, że mam tydzień urlopu bo nie wiem jakbym w pracy wysiedziała.
Ja w ostatniej ciąży robiłam test pappa ale u mnie lekarz jakby od razu kierował przy prenatalnych. Teraz pewnie też będę miała.
Na razie jeszcze nawet nie mam potwierdzenia czy serduszko bije a wizyta dopiero za 9 dni :/ będę wtedy chyba jakoś 8+7.
Mam nadzieje, ze zdążę się umówić na prenatalne i dostanę jakiś termin.
Jakoś od dwóch dni brzuch mnie pobolewa tak nisko głownie przy chodzeniu czy wysiłku. Trochę niepokoi mnie to wiec staram się odpoczywać teraz i jakoś przetrwać do wizyty.
 
reklama
Dziewczyny a jak u was z L4 ? Idziecie od razu czy pracujecie ?
Ja pracuje fizycznie i dużo dźwigam wiec chyba od razu biorę l4 bo się boje.
 
Do góry