reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Ale dziwne w sumie bo u mnie zawsze robią pappa + usg, nie możesz odmówić, jest ti badanie darmowe plus jeśli coś jest nie tak to NIPT też jest wtedy darmowy
A skad jestes Bibi?
Ja wlasnie chcialam sie zapisac prywatnie na NIPT ale na prywatnej wizycie w pl klinice dr powiedział ze nie ma sensu, bo tu w uk oni robią badania na nhs za darmo. Tylko se mówił o pappa i aminopunkcji. O NIPT nie wspominał. Mi papa na bank wyjdą złe, bo ja mam 43 lata i tak zastanawiam się, co robić... czekac, robic co proponuja na nhs czy zaplacic te 400£ i isc na NIPT prywatnie
 
Dziewczyny co myślicie o tych testach? Ta ‚druga kreseczka’ wyszła 1-3 min po pierwszej. Jestem 4 dni przed @. Jeden z dziś drugi z wczoraj
gratulacje :)
Ja mogę jeść pomidory w każdej postaci. Lazania. Bolognese. Do wszystkiego pomidory. Pomidory ze śmietaną i cebulą... kanapki s czymkolwiek pomidorem. Plasterki oczywiście grubości koło cm 🤣🤣 sok pomidorowy.I śledzie w sosie koperkowym. W ogóle na ostre i kwasne mam ochotę. Czekolada mnie odrzuca choć normalnie lubię. Lubiłam 🤪
ja tak samo… kupilam sobie pomidorki koktajlowe i tak sobie przegryzam co przejde przez kuchnie 😂
 
gratulacje :)
ja tak samo… kupilam sobie pomidorki koktajlowe i tak sobie przegryzam co przejde przez kuchnie 😂
U mnie dzisiaj bolognese 🙈 kiedyś od kogoś usłyszałam, że organizm sam daje znać, że czegoś mu brakuje z wartości odżywczych. Jestem w stanie tym wytłumaczyć nawet zachcianki na solone frytki z mc 🤪
 
A skad jestes Bibi?
Ja wlasnie chcialam sie zapisac prywatnie na NIPT ale na prywatnej wizycie w pl klinice dr powiedział ze nie ma sensu, bo tu w uk oni robią badania na nhs za darmo. Tylko se mówił o pappa i aminopunkcji. O NIPT nie wspominał. Mi papa na bank wyjdą złe, bo ja mam 43 lata i tak zastanawiam się, co robić... czekac, robic co proponuja na nhs czy zaplacic te 400£ i isc na NIPT prywatnie
Ja mieszkam w Hiszpanii 🙂 tylko nie jestem pewna czy ten NIPT jest dla każdego czy to mój ubezpieczyciel pokrywa (mam rozszerzony pakiet prywatnego ubezpieczenia wiec ogólnie nie place za żadne badania i żadne wizyty prywatne)
 
Wy o prenatalnych, a ja czekam dopiero na 1 wizytę 😅 Pewnie już dalej to pójdzie z górki, z wizytami, jak zawsze w sumie, więc się nie martwię o to ;)
Ja na razie wcinam, co mi popadnie, ale maaaam taka ochotę na pieczeń rzymska z kminkiem na chleb, no codziennie bym ja jadła 🤣
To samo pomyślałam :) Dziewczyny juz na prenatlane się umawiają, a ja drżę czy zobaczę serduszko.
 
To samo pomyślałam :) Dziewczyny juz na prenatlane się umawiają, a ja drżę czy zobaczę serduszko.
ja tez mam pierwsz wizyte u ginekologa w srode za tydzien :) i to taka prywatnie bo w Szwecji pierwsze usg 11-13tc, pozniej drugie jakos w polowie i to na tyle jesli z ciaza wszystko ok. W piatek ide do mojej poloznej.
 
reklama
Do góry