reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Aaaaa wkur... Na maksa! Miqlam mieć prenatalne, bylqm pod gabinetem a Pani dr zadzwoniła ze jej mąż pojechal na test na covid i do momentu otrzymania wyników wstrzymuje przyjmowanie pacjentów...wiecie co teraz czuje... nie pytajcie😔
Przykre, ale niestety nie masz na to wpływu.
 
Aaaaa wkur... Na maksa! Miqlam mieć prenatalne, bylqm pod gabinetem a Pani dr zadzwoniła ze jej mąż pojechal na test na covid i do momentu otrzymania wyników wstrzymuje przyjmowanie pacjentów...wiecie co teraz czuje... nie pytajcie😔
To może poszukaj na szybko kogoś innego? Chyba ze masz jeszcze czas i zdążysz przed 14 tc
 
Aaaaa wkur... Na maksa! Miqlam mieć prenatalne, bylqm pod gabinetem a Pani dr zadzwoniła ze jej mąż pojechal na test na covid i do momentu otrzymania wyników wstrzymuje przyjmowanie pacjentów...wiecie co teraz czuje... nie pytajcie😔
Przykre, a u nikogo innego nie masz możliwości zrobić?
 
Aaaaa wkur... Na maksa! Miqlam mieć prenatalne, bylqm pod gabinetem a Pani dr zadzwoniła ze jej mąż pojechal na test na covid i do momentu otrzymania wyników wstrzymuje przyjmowanie pacjentów...wiecie co teraz czuje... nie pytajcie😔
Masakra, ja to bym się okropnie wściekła i pewnie szukała na szybko u kogoś innego terminu. Niestety w tych czasach wszystko jest niepewne, a co najgorsze nie ma się na to wpływu. Współczuje z całego serca takiej sytuacji.
 
Aaaaa wkur... Na maksa! Miqlam mieć prenatalne, bylqm pod gabinetem a Pani dr zadzwoniła ze jej mąż pojechal na test na covid i do momentu otrzymania wyników wstrzymuje przyjmowanie pacjentów...wiecie co teraz czuje... nie pytajcie😔
współczuję bo wiem jak się na tą wizytę oczekuje. Nie ma innego lekarza, który by przyjął w zastępstwie?

My od rana ćwiczymy jęzor przed zabiegiem. Od czytania trudnych tesktow mnie już boli 😅
 
Aaaaa wkur... Na maksa! Miqlam mieć prenatalne, bylqm pod gabinetem a Pani dr zadzwoniła ze jej mąż pojechal na test na covid i do momentu otrzymania wyników wstrzymuje przyjmowanie pacjentów...wiecie co teraz czuje... nie pytajcie😔
Mega wspolczuje, co za stres! Ale pomyślałam od razu, co jeśli przyjąłby Cię z covidem :o Takie dlugie przebywanie w jednym pomieszczeniu z chorym to covid murowany…
 
Cześć kobietki 😘
Normalnie mam już dość swoich dolegliwości, ciągle zbiera mi się ślina co z tym idzie pluje jak jakaś wieśniara 😞 w domu w aucie w sklepie mam przy sobie husteczki do tego mam wrażenie że stoi mi coś cały czas w gardle i nie może mi się normalnie odbić 😔 dręczą mnie zapachy i wymioty ehh kiedy to w końcu przejdzie.
Dzisiaj u mnie 10tydz5dzien.
Jak Wy się czujecie i ewentualnie jak siebie z tym radzicie?
 
reklama
Cześć kobietki 😘
Normalnie mam już dość swoich dolegliwości, ciągle zbiera mi się ślina co z tym idzie pluje jak jakaś wieśniara 😞 w domu w aucie w sklepie mam przy sobie husteczki do tego mam wrażenie że stoi mi coś cały czas w gardle i nie może mi się normalnie odbić 😔 dręczą mnie zapachy i wymioty ehh kiedy to w końcu przejdzie.
Dzisiaj u mnie 10tydz5dzien.
Jak Wy się czujecie i ewentualnie jak siebie z tym radzicie?
U mnie w tym okresie tez było najgorzej :( Teraz (chyba) lekko przechodzi od około 13+0, pewnie beta już spada :)
 
Do góry