reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

@matylkafm, @nutka83, nasze prenatalne też we wtorek ;)

Dziewczyny, które już dostały wyniki Pappy. Jak długo na nie czekałyście?
wyniki na mejla dostałam po 8 dniach. Chociaż pielęgniarka przy pobieraniu krwi mówiła, że nawet to może być dwa tygodnie oczekiwania na wynik. I jeśli jest wszystko ok - wynik na mejla, jeśli coś nie tak mieli dzwonić i kazać się stawić na omówienie wyników.
 
reklama
Tpmagd lipa 3 dniem pod rząd cukier ok 94🙄
Koniec odstępstw bo było już dobrze.
Ja to lubię kombinować.
Ogólnie mam silną wolę,ale w tej ciąży coś nie działa.
 
@matylkafm, @nutka83, nasze prenatalne też we wtorek ;)

Dziewczyny, które już dostały wyniki Pappy. Jak długo na nie czekałyście?
Ja miałam za ok 5 godzin.
Kurcze tak się ostatnio do kogoś chwaliłam że mój już prawie nastolatek tak często nie choruje , nie znosi nic ze szkoły a tu bęc , wczoraj wrócił taki nie bardzo a na wieczór już gluty po pas, noc oczywiście nie przespana, zostawiłam go dziś w domu bo tyle teraz różnych wirusów panuje wśród dzieci
 
reklama
Do góry