reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
To czekamy na wieści ❤️ ja za dwie godziny będę jechać na wizytę , jeśli przenosimy się na tą zamknięta to ja też jestem chętna w poprzedniej ciąży też należałam do grupy na tym forum i tak się z dziewczynami zzylysmy przez te 9 mscy że do tej pory mamy kontakt także myślę że to super sprawa😍
Ja też za dwie godziny mam wizytę :)
 
Ja również za zamknięta.

Trzymam kciuki za wizyty.

Wczoraj przepłakałam pół dnia... Jakiś spadek nastroju. Dziś już jest ok. Mały ze mną siedzi, bo za tydzień ma zabieg przycinania wedzidelka językowego i nie chcę żeby coś złapał w przedszkolu.
Wstrząsnęła mną historia matki z Pszczyny, która zmarła czekając az dziecku w łonie przestanie bić serce... Przepraszam, ze tu o tym piszę ale normalnie czuję strach...
Nie umiem poradzić sobie z tym uczuciem...
 
To może napisz jeszcze raz do adminki, że chcemy aby założyła nam zamknięty wątek, bo mi coś nie odpisuje 🙈
Na czerwcowych poradziłyśmy sobie tworząc rozmowę grupową (PW), ale normalne osoby mogą dodać max 5 osób w rozmowie, do większej ilości jest potrzeba przynajmniej posiadania uprawnień moderatora forum... Na czerwcowych mamy jedną moderatorke i ona dodaje nowe mamusie...
 
reklama
Do góry