reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Czekam z niecierpliwością na wasze relacje z wizyt! Im więcej dobrych wiadomości tym lepiej.
Moglam sie nie chwalić dobrym samopoczuciem bo znow zaczyna mnie mdlić...
Tez przeżywam smierc tej dziewczyny choc nie lubie jak media robią sobie pożywkę z czyjejsc tragedii. Niestety to moze spotkać kazda z nas na różnych etapach ciąży.😔
 
reklama
Czekam z niecierpliwością na wasze relacje z wizyt! Im więcej dobrych wiadomości tym lepiej.
Moglam sie nie chwalić dobrym samopoczuciem bo znow zaczyna mnie mdlić...
Tez przeżywam smierc tej dziewczyny choc nie lubie jak media robią sobie pożywkę z czyjejsc tragedii. Niestety to moze spotkać kazda z nas na różnych etapach ciąży.😔
Mnie też ostatnio złapał stres... Nawet w gazecie.pl trafiłam gdzieś na wpis i cały filmik listów kobiet po poronieniach...
I jakieś reklamy kobiecych fundacji i grup wsparcia po stratach...

I zaraz myśl
- halo, ale ja jestem w ciąży... Mam nadzieję... Dowiem się w piątek... Bo może tylko jeszcze o tym nie wiem...
 
Mnie też ostatnio złapał stres... Nawet w gazecie.pl trafiłam gdzieś na wpis i cały filmik listów kobiet po poronieniach...
I jakieś reklamy kobiecych fundacji i grup wsparcia po stratach...

I zaraz myśl
- halo, ale ja jestem w ciąży... Mam nadzieję... Dowiem się w piątek... Bo może tylko jeszcze o tym nie wiem...
Jesteś, jesteś. ❤ Odganiaj złe myśli.
Mi tez caly czas ostatnio wpadają w ucho informacje o jakichś poronieniach, chorych dzieciach... jak bylam na cmentarzu spotkałam kolegę z klasy z podstawówki. Stał nad grobem córeczki. Zmarła podczas porodu z powodu błędu lekarza. Uderzyła mnie data urodzenia bo urodziła się rowno rok po mojej córce. Ale odganiam złe myśli jak tylko mogę 😬
 
Hej.
Ja dziś 13 tydzień zaczynam. Niestety ja również bardzo się martwię, nie umiem nawet się w pełni cieszyć mimo że tak bardzo pragnęłam tego dziecka , ciągle jakieś mam ciągnięcia w brzuchu , chodzę co chwilę sprawdzać w toalecie, lekarz mówi że jest ok , ale mnie to nie uspokaja. Mąż się na mnie drze że jestem nienormalna ale ja nic na to nie poradzę.
Jeszcze ta sytuacja z tą kobietą:/ przed chwilą mówili w tv że do sejmu trafił na pierwsze czytanie projekt obywatelski Godek całkowicie zakazujący aborcji, ma za to grozić nawet 25 lat więzienia
 
Jesteś, jesteś. ❤ Odganiaj złe myśli.
Mi tez caly czas ostatnio wpadają w ucho informacje o jakichś poronieniach, chorych dzieciach... jak bylam na cmentarzu spotkałam kolegę z klasy z podstawówki. Stał nad grobem córeczki. Zmarła podczas porodu z powodu błędu lekarza. Uderzyła mnie data urodzenia bo urodziła się rowno rok po mojej córce. Ale odganiam złe myśli jak tylko mogę 😬
Mojemu byłemu urodził się synek równo rok po mojej córeczce 8-)
Mój synek leży z dziadkami to mam nadzieję, że nie jest tam sam :)

Staram się odganiać, ale sama wiesz jak to bywa...

Ja na grobach nigdzie nie byłam - stwierdziłam, że wolę nie ryzykować
 
reklama
Do góry