reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej.
Ja dziś 13 tydzień zaczynam. Niestety ja również bardzo się martwię, nie umiem nawet się w pełni cieszyć mimo że tak bardzo pragnęłam tego dziecka , ciągle jakieś mam ciągnięcia w brzuchu , chodzę co chwilę sprawdzać w toalecie, lekarz mówi że jest ok , ale mnie to nie uspokaja. Mąż się na mnie drze że jestem nienormalna ale ja nic na to nie poradzę.
Jeszcze ta sytuacja z tą kobietą:/ przed chwilą mówili w tv że do sejmu trafił na pierwsze czytanie projekt obywatelski Godek całkowicie zakazujący aborcji, ma za to grozić nawet 25 lat więzienia
To jest straszne.
Straszne są te wszystkie zakazy.
 
reklama
reklama
Do góry