reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Gratulacje @outofthebox [emoji2]

Ja nic nie piszę, bo czuję się już opór zmęczona tymi ciągłymi mdłościami. Jestem wyczerpana jakbym miała zespół chronicznego zmęczenia, znów mam doła i tylko jęczę. Także tak radośnie mi dzionki mijają o_O Dziś u mnie 11+0 [emoji2]
Kochana ja mam tak samo [emoji58]
Siedzę i na nic nie mam ochoty, niedobrze mi, boli mnie brzuch..
Mam wyrzuty sumienia, że zupełnie nie mam ochoty bawić się z córką. Zbywamy ją jak tylko mogę..
I po cichu cieszę się że pierwszy trymestr każdej mojej ciąży przypadał na okres szaro/bury zimowo/jesienny. Jakbym miała tak zmarnować całe lato to dopiero byłoby mi żal [emoji85]
 
reklama
Witam się weekandowo, u mnie mdłości odeszły wraz z końcem 10 tyg i całe szczęście bo bym nie wytrzymała tego dłużej tak że współczuję wam dziewczyny bardzo 🥺
Natomiast u mnie jedno odchodzi kolejne przychodzi🤦🏼‍♀️ jak nie zatoki tak teraz jakaś infekcja intymna mi się przyplątała , obstawiam że to od antybiotyku, natomiast nie ukrywam że jest to mega nie przyjemne i oczywiście mnie to martwi. Poczułam pierwsze symptomy Dzisiaj rano i odrazu rozrobilam sobie Tantum Rosa jest bezpieczne w ciąży tak pisze .. podmywam się po każdej wizycie w toalecie natomiast nie wiem co mogę stosować jeszcze bo wiem że clotomieazolum chyba nie bardzo..na pewno dzisiaj będę spała bez bielizny żeby był tam dopływ powietrza wiem że to też jest dobre..
Wiecie może co mogę jeszcze zastosować ?🤔😩help 🏳️
I oczywiście martwi mnie fakt że piersi przestały boleć tak z dnia na dzień mam nadzieję że to nie jest zły zwiastun..
 
Witam się weekandowo, u mnie mdłości odeszły wraz z końcem 10 tyg i całe szczęście bo bym nie wytrzymała tego dłużej tak że współczuję wam dziewczyny bardzo 🥺
Natomiast u mnie jedno odchodzi kolejne przychodzi🤦🏼‍♀️ jak nie zatoki tak teraz jakaś infekcja intymna mi się przyplątała , obstawiam że to od antybiotyku, natomiast nie ukrywam że jest to mega nie przyjemne i oczywiście mnie to martwi. Poczułam pierwsze symptomy Dzisiaj rano i odrazu rozrobilam sobie Tantum Rosa jest bezpieczne w ciąży tak pisze .. podmywam się po każdej wizycie w toalecie natomiast nie wiem co mogę stosować jeszcze bo wiem że clotomieazolum chyba nie bardzo..na pewno dzisiaj będę spała bez bielizny żeby był tam dopływ powietrza wiem że to też jest dobre..
Wiecie może co mogę jeszcze zastosować ?🤔😩help 🏳️
I oczywiście martwi mnie fakt że piersi przestały boleć tak z dnia na dzień mam nadzieję że to nie jest zły zwiastun..
Jeśli ta infekcja powstała po antybiotyku, to prędzej przyda się Clotrimazol niż ta Tantum Rosa niestety, niby w pierwszym trzymestrze nie powinno się używać, ale ja przy luteinie używam za każdym razem, jak coś mnie zaniepokoi i myśle, ze uniknęłam porządnej infekcji grzybicznej dzięki temu… używam tylko zewnętrznie, na razie może 3 razy. Ktoś mówił, ze są maści na recepte podobne do Clotrimazolu i one są już dozwolone w 1 trym, ale to pewnie musi poczekac do wizyty wtedy…
 
Dzięki za pocieszenie Dziewczyny :) Mam nadzieję, że jak te mdłości miną to i humor będę miała lepszy i jakieś bardziej optymistyczne wizje w głowie :)

@klaudusia21 najważniejsze to nie podmywać się za często. Ja tak kiedyś napędzałam każdą infekcję. Twoja flora może się sama obroni i wyrówna jeśli tylko jej nie przeszkodzisz :) No i kiszonki jedz, to trochę też pomoże :)
 
Witam się weekandowo, u mnie mdłości odeszły wraz z końcem 10 tyg i całe szczęście bo bym nie wytrzymała tego dłużej tak że współczuję wam dziewczyny bardzo 🥺
Natomiast u mnie jedno odchodzi kolejne przychodzi🤦🏼‍♀️ jak nie zatoki tak teraz jakaś infekcja intymna mi się przyplątała , obstawiam że to od antybiotyku, natomiast nie ukrywam że jest to mega nie przyjemne i oczywiście mnie to martwi. Poczułam pierwsze symptomy Dzisiaj rano i odrazu rozrobilam sobie Tantum Rosa jest bezpieczne w ciąży tak pisze .. podmywam się po każdej wizycie w toalecie natomiast nie wiem co mogę stosować jeszcze bo wiem że clotomieazolum chyba nie bardzo..na pewno dzisiaj będę spała bez bielizny żeby był tam dopływ powietrza wiem że to też jest dobre..
Wiecie może co mogę jeszcze zastosować ?🤔😩help 🏳️
I oczywiście martwi mnie fakt że piersi przestały boleć tak z dnia na dzień mam nadzieję że to nie jest zły zwiastun..
Gdzieś mi się obiło że częste podmywanie nie jest wskazane.
 
Chyba idzie jakieś załamanie pogody bo i ja w nocy przebudziłem się z migrena. W sumie głowa boli mnie do teraz, ale po poobiedniej drzemce z córką już tylko ćmi trochę. 😀
Co do wagi u mnie już 3 kg dodatkowe. I widać to baardzo na brzuchu, który żyje swoim życiem szczególnie popołudniami🙈

Co do objawów pozostało mi tylko zmęczenie i zasypianie o 21.
Czy Wy też budzicie się tak często w nocy? Ostatnio mam wrażenie że budzę się co godzinę lub częściej. A rano jestem totalnie zmęczona.
 
Chodziło mi że po każdej wizycie w toalecie, przykładam sobie wacik zanurzony w roztworze Tantum Rosa , później osuszam wszytsko żeby nie dawać warunków do namnożenia się tego dziadostwa, no ale może to nie dobry pomysł jednak .
Clotomieazolum mam i chyba nie zawaham się go użyć w niewielkiej ilości na noc..bo boję się co może być jutro 😬 😵 a jeśli chodzi o kiszonki to zjadłam właśnie dzisiaj ogóry kiszone ☺️
 
Chodziło mi że po każdej wizycie w toalecie, przykładam sobie wacik zanurzony w roztworze Tantum Rosa , później osuszam wszytsko żeby nie dawać warunków do namnożenia się tego dziadostwa, no ale może to nie dobry pomysł jednak .
Clotomieazolum mam i chyba nie zawaham się go użyć w niewielkiej ilości na noc..bo boję się co może być jutro 😬 😵 a jeśli chodzi o kiszonki to zjadłam właśnie dzisiaj ogóry kiszone ☺️
Mi jak coś się zaczynało to często pomagało mi mycie się lactacydem chyba niebieskim i był spokoj
 
A co do bielizny, to w dzień też dobrze jest nie zakładać, a jak już nie komfortowo czujesz, się bez to dobre jakościowo które przepuszczają powietrze ;)
Chodziło mi że po każdej wizycie w toalecie, przykładam sobie wacik zanurzony w roztworze Tantum Rosa , później osuszam wszytsko żeby nie dawać warunków do namnożenia się tego dziadostwa, no ale może to nie dobry pomysł jednak .
Clotomieazolum mam i chyba nie zawaham się go użyć w niewielkiej ilości na noc..bo boję się co może być jutro [emoji51] [emoji43] a jeśli chodzi o kiszonki to zjadłam właśnie dzisiaj ogóry kiszone [emoji3526]
 
reklama
Witam się weekandowo, u mnie mdłości odeszły wraz z końcem 10 tyg i całe szczęście bo bym nie wytrzymała tego dłużej tak że współczuję wam dziewczyny bardzo [emoji3064]
Natomiast u mnie jedno odchodzi kolejne przychodzi[emoji2360] jak nie zatoki tak teraz jakaś infekcja intymna mi się przyplątała , obstawiam że to od antybiotyku, natomiast nie ukrywam że jest to mega nie przyjemne i oczywiście mnie to martwi. Poczułam pierwsze symptomy Dzisiaj rano i odrazu rozrobilam sobie Tantum Rosa jest bezpieczne w ciąży tak pisze .. podmywam się po każdej wizycie w toalecie natomiast nie wiem co mogę stosować jeszcze bo wiem że clotomieazolum chyba nie bardzo..na pewno dzisiaj będę spała bez bielizny żeby był tam dopływ powietrza wiem że to też jest dobre..
Wiecie może co mogę jeszcze zastosować ?[emoji848][emoji30]help [emoji2524]
I oczywiście martwi mnie fakt że piersi przestały boleć tak z dnia na dzień mam nadzieję że to nie jest zły zwiastun..

Mi Lactovaginal lekarz kazał barć. To dopochwowy probiotyk
 
Do góry