reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja od początku myślałam że chłopak,maż był nawet pewien i podobno chłopak

Ja miałam
I wszystko ok? [emoji120] ja leżałam już w szpitalu z tym te moje plamienia to takie widmo tylko je widzę na papierze, wkladka cały czas czysta, taki jakby śluz podbarwiony. Ginekolog kazała oszczędzać się i brać dupka ale nie przejmować. Miałam je wtedy jedno popołudnie później tydzień przerwy i znów jedno popołudnie. Pierwsza ciąża to wszystko takie niewiadome. Jakiś niby miniy krwiaczek pod kosmowką był i gin uprzedzala że tak może być że jeszcze się coś takiego pojawi ale wiadomo człowiek "mądrzejszy" (Głupszy w tym wypadku) :D chyba zadzownie do niej żeby mnie wcisnęła gdzieś na szybkie USG dla świętego spokoju.
 
Ja bym wolała chłopca bo mamy 3 dziewczyny i 1 syna i to taki rodzynek w rodzinie bo same dziewczyny się rodzą no ale jak na razie wychodzi kolejna dziewczyna tylko że on już ma prawie 17 lat to różnicy chyba mu to nie zrobi że będzie miał 4 siostrę.
O to już za dziewczynami sie ugania 😁 to musi być jakiś senior mały jak same dziewczynki może akurat się udaaa 😁
 
I wszystko ok? [emoji120] ja leżałam już w szpitalu z tym te moje plamienia to takie widmo tylko je widzę na papierze, wkladka cały czas czysta, taki jakby śluz podbarwiony. Ginekolog kazała oszczędzać się i brać dupka ale nie przejmować. Miałam je wtedy jedno popołudnie później tydzień przerwy i znów jedno popołudnie. Pierwsza ciąża to wszystko takie niewiadome. Jakiś niby miniy krwiaczek pod kosmowką był i gin uprzedzala że tak może być że jeszcze się coś takiego pojawi ale wiadomo człowiek "mądrzejszy" (Głupszy w tym wypadku) :D chyba zadzownie do niej żeby mnie wcisnęła gdzieś na szybkie USG dla świętego spokoju.
Tak
 
u nas w grudniu kończy 4 lata .. Czasem wychodzę z siebie 🥴 zwłaszcza rano przed przedszkolem, gdy się spieszę i musisimy szybko się ubrać 🥴 taką z niej artystka, że jakby się trafiła druga taką samą to chyba mnie wykończą 😅 no i jest taka wygadana, że czasem to mi w piety aż pójdzie haha teraz się kłóci z tata bo ona chce siostrę i nie przyjmuje wgl myśli o bracie 😂
Uważaj, u mnie było odwrotnie... Mówiłam, że mama urodzi mi braciszka, jak później była w ciąży to też tylko braciszek i braciszek (żadna siostrzyczka)... I zgadnij co urodziła mi mama? 😝
 
Dobra, to ja z nudów przed wizytą zrobiłam kilka przesądów dotyczących płci :D
Od razu mówię, ze nie wierzę w żadne przesądy, ale kocham podliczanie wszelakich wyników hahah

słodkie vs słone: słone=chłopiec
mocne mdłości: tak=dziewczynka
glow: nie, wszystko suche=dziewczynka
partner tyje: nie=chłopiec
humorki: tak=dziewczynka
tętno płodu: wysokie=dziewczynka
wg chińskiego kalendarza=chłopiec
tętno matki przed poczęciem: niskie=dziewczynka

to mamy 3 dla chłopca i 5 dla dziewczynki!
Nie jestem w stanie ocenic np wysokosci brzucha, bo ledwo go mam :D
Za 2h się okaże :)
U mnie 6 do 1 dziewczynka [emoji28] ale nie wiem jak sprawdzić tętno matki przed poczęciem [emoji1787][emoji1787]

Jeszcze jest czytanie z USG ułożenie łożyska [emoji1745]

Czekam na tą Twoją płeć prawie jak na moją [emoji23] dawaj znać!

U mnie młoda nie dopuszcza innej opcji niż siostrzyczka Lilka [emoji85]
 
U mnie 6 do 1 dziewczynka [emoji28] ale nie wiem jak sprawdzić tętno matki przed poczęciem [emoji1787][emoji1787]

Jeszcze jest czytanie z USG ułożenie łożyska [emoji1745]

Czekam na tą Twoją płeć prawie jak na moją [emoji23] dawaj znać!

U mnie młoda nie dopuszcza innej opcji niż siostrzyczka Lilka [emoji85]
U mnie tez 6:1 że dziewczynka. I tez jie wiem jakie mialam piętno przed poczęciem 😅 śmieszne to wróżenie.
W weekend powiedzieliśmy prawie całej rodzinie o ciazy. Juz dłużej nie dało się ukrywać bo brzuch wielki jak w 5 miesiącu 🤣
 
reklama
Do góry