reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

💝
 

Załączniki

  • 20211027_163111.jpg
    20211027_163111.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Fajniutkie brzuszki dziewczyny ! :)
Ja już mam 3kg na plusie i znając moje tendencję do tycia to jeszcze dużo kilogramów przedemna 🙈😂 piersi mi urosły i są obolałe 😉 a brzuszek to mam taki jakbym była chyba w 20tc haha ale jeszcze udaje mi się go ukrywać i nadal wie tylko mąż i ciąży 😉
 
Moj brzuch tez juz odstaje. Ale ja jestem plus size wiec nie widać bardzo różnicy. U mnie jak na razie-2kg i mam nadzieje ze długo jeszcze moja waga bedzie dla mnie łaskawa. W tej ciąży mam zamiar dość mocno się pilnować zeby nie było jak w poprzedniej +16🙈 dzis 11+5 według OM.
 
Hej u nas dziś 12+3, brzuszek już lekko widoczny mimo że na wadze zmian nie ma. Ale ja od kąd covid nastał przywaliłam 15 kg 🙈 więc liczę na dosłownie kilka kg w tej ciąży.
Mdłości już w ogóle nie mam, zmęczenie minęło, zostały bóle miesiączkowe, krzyżowe no i skurcze ale już w zasadzie tylko po wysiłku czy spacerze. 🙂
Jejkuu tak się napaliłam na tą dziewczynę jak jakaś małolata 🤣 będzie mega rozczarowanie jak pokaże się siur 🙈

Wózki już oglądam i inne rzeczy wyprawkowe, za dużo czasu wolnego 😉
 
Hej u nas dziś 12+3, brzuszek już lekko widoczny mimo że na wadze zmian nie ma. Ale ja od kąd covid nastał przywaliłam 15 kg 🙈 więc liczę na dosłownie kilka kg w tej ciąży.
Mdłości już w ogóle nie mam, zmęczenie minęło, zostały bóle miesiączkowe, krzyżowe no i skurcze ale już w zasadzie tylko po wysiłku czy spacerze. 🙂
Jejkuu tak się napaliłam na tą dziewczynę jak jakaś małolata 🤣 będzie mega rozczarowanie jak pokaże się siur 🙈

Wózki już oglądam i inne rzeczy wyprawkowe, za dużo czasu wolnego 😉
Oj wózków mnóstwo,a jakie piękne są.
 
Oj wózków mnóstwo,a jakie piękne są.
mój typ na ten moment.

Pewnie 3w 1 kupimy używany i potem sprzedam za te same pieniądze 🙈 tak zrobilam z synem bo jak tylko zaczął siadać kupiłam spacerówkę nową i lekką. Mieszkam na trzecim piętrze bez windy więc waga to główny wyznacznik 😉
 

Załączniki

  • 9ee77729-f0a3-443c-b822-8ae9cec9211d.jpg
    9ee77729-f0a3-443c-b822-8ae9cec9211d.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 62
mój typ na ten moment.

Pewnie 3w 1 kupimy używany i potem sprzedam za te same pieniądze 🙈 tak zrobilam z synem bo jak tylko zaczął siadać kupiłam spacerówkę nową i lekką. Mieszkam na trzecim piętrze bez windy więc waga to główny wyznacznik 😉
Ten chciałam dla córki,ale na żywo już tak bardzo mi się nie podobał. Kupiłam też bebetto ale wersja podstawowa,szary i dobrze bo teraz Syn😆
 
reklama
Oj wózków mnóstwo,a jakie piękne są.
mój typ na ten moment
Ten chciałam dla córki,ale na żywo już tak bardzo mi się nie podobał. Kupiłam też bebetto ale wersja podstawowa,szary i dobrze bo teraz Syn😆
w takim razie pójdę do sklepu przez zakupem 😁
A co myślicie o dostawkach do łóżka? Ja z synem miałam schizy i nie mogłam z nim spać na jednym łóżku bo się bałam że go zgniotę albo zrzucę 🙈 do tej pory tak mam jak ze mną śpi. A odkładanie do łóżeczka kilka razy w nocy nie jest najfajniejsze więc myślałam o dostawkach coś jak Lionelo Theo
 
Do góry