reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej :) Trzymam kciuki, żeby te Wasze plamienia to uszkodzone naczynka w pochwie były :) Z tego co widzę to dość często się zdarza i jest ok :)

Ja wczoraj miałam takie spoko kilka godzin, że aż nie mogłam uwierzyć...ale wieczorem mdłości i słabość wróciły. No i od rana mi dziś niedobrze :)
 
reklama
Witam się i ja z wami. U nas dalej choroby... I właśnie tu moje pytanie do dziewczyn które miały antybiotyk ja dostałam Amotaks 1 tabl. Co 8 godzin , mam też Acard od ginki pisałam do niej ale nie odpisała. Mianowicie naczytałam się że Acard trzeba odstawić przy antybiotyku nie wiem na ile to prawda ale ja odstawiłam i nie wiem czy dobrze zrobiłam.. dajciee proszę znać bo się stresuję.
Ja też mam luteinę i zawszę paluchem miałam 200 mg teraz 100.
I moje pytanie kolejne do dziewczyn w skończonym 11 tc, od wczoraj mniej bolą mnie piersi i zrobiły się miękkie 🥺 czy j was tez tak czy to normalne bo zaczynam się dołować i zbiera mnie na płacz 😭
 
Witam się i ja z wami. U nas dalej choroby... I właśnie tu moje pytanie do dziewczyn które miały antybiotyk ja dostałam Amotaks 1 tabl. Co 8 godzin , mam też Acard od ginki pisałam do niej ale nie odpisała. Mianowicie naczytałam się że Acard trzeba odstawić przy antybiotyku nie wiem na ile to prawda ale ja odstawiłam i nie wiem czy dobrze zrobiłam.. dajciee proszę znać bo się stresuję.
Ja też mam luteinę i zawszę paluchem miałam 200 mg teraz 100.
I moje pytanie kolejne do dziewczyn w skończonym 11 tc, od wczoraj mniej bolą mnie piersi i zrobiły się miękkie 🥺 czy j was tez tak czy to normalne bo zaczynam się dołować i zbiera mnie na płacz 😭
Amoksycyklina to bardzo łagodny antybiotyk...

Co do bólu piersi - jest ok - w końcu zbliża się 2 trymestr... Ponoć wtedy potrafi zaskoczyć zastrzyk energii (na owy czekam)
 
mnie w ogóle nie ciągnie do jedzenia. Coś tam rano zjem bo muszę, a w ciągu dnia to głównie owoców mi się chce 😊 a na słodycze albo chipsy patrzeć nie mogę. Chociaz jedyną złą rzeczą jaką jestem w stanie zjeść to popcorn 🤣
Jeżeli chodzi o popcorn,to moja lekarka powiedziała ,że jeżeli dopadną mnie zaparcia -to co kilka dni mam w siebie wpakować miskę 😁 bo to nie jest nic złego, a pomoże
 
Witam się i ja z wami. U nas dalej choroby... I właśnie tu moje pytanie do dziewczyn które miały antybiotyk ja dostałam Amotaks 1 tabl. Co 8 godzin , mam też Acard od ginki pisałam do niej ale nie odpisała. Mianowicie naczytałam się że Acard trzeba odstawić przy antybiotyku nie wiem na ile to prawda ale ja odstawiłam i nie wiem czy dobrze zrobiłam.. dajciee proszę znać bo się stresuję.
Ja też mam luteinę i zawszę paluchem miałam 200 mg teraz 100.
I moje pytanie kolejne do dziewczyn w skończonym 11 tc, od wczoraj mniej bolą mnie piersi i zrobiły się miękkie 🥺 czy j was tez tak czy to normalne bo zaczynam się dołować i zbiera mnie na płacz 😭
No jeśli chodzi o piersi to idzie odczuć różnicę, nie bolą już tak bardzo jak wcześniej 😊
 
U mnie dziś nerwowo bo wieczorem zaczęłam plamić, stres razy milion 😱😱 i wylądowałam w szpitalu na sorze na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku 12 tydz i 1 dzień, lekarz stwierdził że wygląda na to że uszkodziłam sobie tabletką pochwę...? Biorę luteinę dopochwowo od samego początku ciąży dzisiaj miałam ostatnia tabletkę bo już więcej mi nie zapisała moja pani doktor, sądzicie że to tym aplikatorem mogłam sobie coś tam uszkodzić? Wcześniej nic takiego nie miałam 🤔
Ja też wczoraj troszkę plamiłam,ale dzień wcześniej miałam pobierana cytologię i lekarka mnie uprzedziła,że może tak się stać
 
Witam się i ja z wami. U nas dalej choroby... I właśnie tu moje pytanie do dziewczyn które miały antybiotyk ja dostałam Amotaks 1 tabl. Co 8 godzin , mam też Acard od ginki pisałam do niej ale nie odpisała. Mianowicie naczytałam się że Acard trzeba odstawić przy antybiotyku nie wiem na ile to prawda ale ja odstawiłam i nie wiem czy dobrze zrobiłam.. dajciee proszę znać bo się stresuję.
Ja też mam luteinę i zawszę paluchem miałam 200 mg teraz 100.
I moje pytanie kolejne do dziewczyn w skończonym 11 tc, od wczoraj mniej bolą mnie piersi i zrobiły się miękkie 🥺 czy j was tez tak czy to normalne bo zaczynam się dołować i zbiera mnie na płacz 😭
Ja obecnie kończe 13tydzien i od jakiś 3 tyg piersi bolą mnie tylko wieczorami (ale nie jakoś strasznie ) a jeżeli chodzi rozmiar,to w ogóle nie urosły..z dzieckiem wszystko ok,w piątek miałam ostatnia wizytę😉 także nie martw się 😘
 
Mi Pani dr mowila żebym sobie aplikowała palcem a nie aplikatorem bo można sobie coś podrażnić.
A mi właśnie nic nie powiedziała więc robiłam zgodnie z ulotką... Teraz w szpitalu dają mi duphaston, 5 listopada mam akurat badania prenatalne u mojej pani doktor to muszę ją wypytać, ciekawe czy będzie mi kazała jeszcze brać luteinę 🤔
 
reklama
Witam się i ja z wami. U nas dalej choroby... I właśnie tu moje pytanie do dziewczyn które miały antybiotyk ja dostałam Amotaks 1 tabl. Co 8 godzin , mam też Acard od ginki pisałam do niej ale nie odpisała. Mianowicie naczytałam się że Acard trzeba odstawić przy antybiotyku nie wiem na ile to prawda ale ja odstawiłam i nie wiem czy dobrze zrobiłam.. dajciee proszę znać bo się stresuję.
Ja też mam luteinę i zawszę paluchem miałam 200 mg teraz 100.
I moje pytanie kolejne do dziewczyn w skończonym 11 tc, od wczoraj mniej bolą mnie piersi i zrobiły się miękkie 🥺 czy j was tez tak czy to normalne bo zaczynam się dołować i zbiera mnie na płacz 😭
Ja cały czas mam miękkie i nic nie bolą 😔 Pytałam swojej ginekolog to mówiła żeby się kompletnie nie przejmowac, że czasami tak jest.
 
Do góry