reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mi piersi urosły i nadal są bolesne ale mniej i mój brzusiu też 😅😅😅
IMG_20211031_114504.jpg
 
Hej.
Ja póki co kg mniej na wadze ale brzuch mam duży , w pierwszej ciąży taki miałam chyba w 20 tyg. A z objawów to mdłości powoli odchodzą , tak że 3 - 2 tyg temu to cały dzień przesiedziałam z głową w sedesie. Piersi urosły , brodawki ciemne i wielkie a poza tym czuje jak mi się w brzuchu wszystko rozciąga ale moja pani dr powiedziała że to normalne . Jeszcze trochę czuje wstręt do jedzenie ale np wczoraj mieliśmy gości i normalnie szykowałam , mogłam usiedzieć przy stole i nawet sporo zjadłam.
 
U mnie dziś nerwowo bo wieczorem zaczęłam plamić, stres razy milion [emoji33][emoji33] i wylądowałam w szpitalu na sorze na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku 12 tydz i 1 dzień, lekarz stwierdził że wygląda na to że uszkodziłam sobie tabletką pochwę...? Biorę luteinę dopochwowo od samego początku ciąży dzisiaj miałam ostatnia tabletkę bo już więcej mi nie zapisała moja pani doktor, sądzicie że to tym aplikatorem mogłam sobie coś tam uszkodzić? Wcześniej nic takiego nie miałam [emoji848]
W ulotce jest napisane żeby w ciąży aplikować palcem a nie aplikatorem także bardzo możliwe że to to.

Ja dalej mdłości, brzuch pobolewa i zdecydowanie się zaokrąglił. W poprzedniej ciąży taki miałam koło 18 TC [emoji28] a gdzieś do 30tc spokojnie mogłam się ubierać tak że nikt się nie zorientował że jestem w ciąży [emoji23]

Co do tycia to ja na razie jestem na 0. I oby jak najdłużej. Poprzednio przytyłam 6,5 kg i zamierzam mieć teraz podobny wynik [emoji39] dla mnie odchudzanie to najgorsza rzecz na świecie więc wolę uniknąć [emoji16]

Dobrze że piszcie o tych ruchach bo ja też coś czuję i już myślałam że zwariowałam [emoji23]

Moja córa ma bostonke.. nosz ku*** słów mi brakuje... Jak od niej się zaraże to sytuacja będzie na prawdę dramatyczna [emoji24]
 
reklama
Do góry