reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
mój typ na ten moment.

Pewnie 3w 1 kupimy używany i potem sprzedam za te same pieniądze 🙈 tak zrobilam z synem bo jak tylko zaczął siadać kupiłam spacerówkę nową i lekką. Mieszkam na trzecim piętrze bez windy więc waga to główny wyznacznik 😉
my też trzecie bez windy 😁 powoli oglądam jakieś gondolę, bo mój stary wózek jest beznadziejny 🥴 spacerowke mam z córki mutsy nexo i super się sprawdza, a jakiś głęboki wózek muszę kupić i już szukam na OLX. No to wnoszenie po schodach już mnie przeraża .. Ale teraz marzy mi się chustowanie
 
mój typ na ten moment
w takim razie pójdę do sklepu przez zakupem 😁
A co myślicie o dostawkach do łóżka? Ja z synem miałam schizy i nie mogłam z nim spać na jednym łóżku bo się bałam że go zgniotę albo zrzucę 🙈 do tej pory tak mam jak ze mną śpi. A odkładanie do łóżeczka kilka razy w nocy nie jest najfajniejsze więc myślałam o dostawkach coś jak Lionelo Theo
Nie miałam dla dzieci ale teraz nad tym myślę.
 
my też trzecie bez windy 😁 powoli oglądam jakieś gondolę, bo mój stary wózek jest beznadziejny 🥴 spacerowke mam z córki mutsy nexo i super się sprawdza, a jakiś głęboki wózek muszę kupić i już szukam na OLX. No to wnoszenie po schodach już mnie przeraża .. Ale teraz marzy mi się chustowanie
Też myślę o tym,bo córka będzie miała ok 19 miesięcy to chyba lepiej będzie mieć małego koło siebie
 
mój typ na ten moment
w takim razie pójdę do sklepu przez zakupem 😁
A co myślicie o dostawkach do łóżka? Ja z synem miałam schizy i nie mogłam z nim spać na jednym łóżku bo się bałam że go zgniotę albo zrzucę 🙈 do tej pory tak mam jak ze mną śpi. A odkładanie do łóżeczka kilka razy w nocy nie jest najfajniejsze więc myślałam o dostawkach coś jak Lionelo Theo
Taka dostawką sprawdzi Ci się dopóki maluch nie zacznie siadać... Czyli 6-9miesiecy...
My normalnie zamierzamy dorobić łóżeczko ze ściankami po 3 stronach... Ale my mamy o tyle dobrze, że 3 strony mamy zabiezpieczone - z jednej ściana, z drugiej szafka z trzeciej nasze łóżko, więc będzie mogło wychodzić tylko dolną częścią...
 
my też trzecie bez windy 😁 powoli oglądam jakieś gondolę, bo mój stary wózek jest beznadziejny 🥴 spacerowke mam z córki mutsy nexo i super się sprawdza, a jakiś głęboki wózek muszę kupić i już szukam na OLX. No to wnoszenie po schodach już mnie przeraża .. Ale teraz marzy mi się chustowanie
ja planuję wózek w aucie trzymać 🙈 a chustowanie świetna rzecz, uratowało mnie jak syn miał kolki i refluks i był nieodkładalny.

Akurat planuję karmić tak do pół roku więc akurat dostawka by się przydała, później do butli i tak trzeba wstać. Obczajałam na OLX to jakieś dwie stówy idzie przeżyć, potem pewnie sprzedam.
Tak apropo jak sprzedawałam kołyskę po synie to poznałam moja przyjaciółkę dzisiejsza 😁
 
Dziewczyny mam pytanie :) Jak często jecie w ciąży frytki? Ja mam trochę obsesję akrylamidu, a mam taką ochotę na frytki z batatów, że chyba padnę jak nie zjem. One mi nie podnoszą cukru tak jak zwykłe frytki i uwielbiam je:confused:

Jeśli wszystko u nas będzie ok (trochę się boję jeszcze planować) to my też będziemy mieli dostawkę. Wózek chyba też mam wybrany, tylko jak już będę zaawansowana to zobaczę go na żywo, żeby się upewnić. No i będzie też pokoik z łóżeczkiem :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie :) Jak często jecie w ciąży frytki? Ja mam trochę obsesję akrylamidu, a mam taką ochotę na frytki z batatów, że chyba padnę jak nie zjem. One mi nie podnoszą cukru tak jak zwykłe frytki i uwielbiam je:confused:

Jeśli wszystko u nas będzie ok (trochę się boję jeszcze planować) to my też będziemy mieli dostawkę. Wózek chyba też mam wybrany, tylko jak już będę zaawansowana to zobaczę go na żywo, żeby się upewnić. No i będzie też pokoik z łóżeczkiem :)
właśnie dziś mąż robił frytki 😜 tylko takie domowe ale nie w piekarniku a na tłuszczu smażył 😅 rzadko tak jemy, ale dziś akurat mieliśmy ochote. Myślę, że z umiarem to nie zaszkodzą.
Ja dostawki nie kupuje, z córką nie mialam, ale to bardziej kwestia, ze sprawdza się na chwilkę i za bardzo nie mam miejsca, bo zwykle lozeczko też chcę mieć.
 
Do góry