reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja od sierpnia schudłam 5 kg.. trochę z nerwów a potem mega mdłości😱 na szczęście waga przestała lecieć w dół i nawet pół kilo na plus🙂
@ewa0000000 wszystko możliwe, że od aplikatora 🤔 może próbuj palcem dla spokojności ... Oby cię szybko wypuścili do domu ♥️
Ja przy stresie puchnę.
Wiem,że będę zbierać kg z córka też tak było 20 kg,bo mega dużo schudłam i organizm mądra bestia szybko łapie,że jest okazja do magazynowania. Na szczęście szybko też pozbyłam się tych kg po córce więc się tak nie martwię chociaż nie ukrywam że dla zdrowia się pilnuje,zresztą i tak muszę się bardziej pilnować niż poprzednio😄
W 1 ciąży nie całe 5 kg z czego Syn 4 ,ale podczas kp plus 20 😆😆😳
 
reklama
Ja od sierpnia schudłam 5 kg.. trochę z nerwów a potem mega mdłości😱 na szczęście waga przestała lecieć w dół i nawet pół kilo na plus🙂
@ewa0000000 wszystko możliwe, że od aplikatora 🤔 może próbuj palcem dla spokojności ... Oby cię szybko wypuścili do domu ♥️
Dziękuję, mam nadzieję że szybko wrócę do domu, bo to moja pierwsza wizyta w szpitalu jak żyje 😂 niezłe halloween mam 😂
 
Ej dziewczyny a myślicie, że to możliwe, że np leżąc na brzuchu (staram się tak nie leżeć, ale czasem się tak budzę) albo na plecach ale z pełnym pęcherzem, mogę już czuć ruchy? Tylko w takich sytuacjach, jak tak leżę czyje w dole brzucha hmm.. w sumie sama nie wiem jak to opisać.. jakies łaskotanie?
 
Ej dziewczyny a myślicie, że to możliwe, że np leżąc na brzuchu (staram się tak nie leżeć, ale czasem się tak budzę) albo na plecach ale z pełnym pęcherzem, mogę już czuć ruchy? Tylko w takich sytuacjach, jak tak leżę czyje w dole brzucha hmm.. w sumie sama nie wiem jak to opisać.. jakies łaskotanie?
Ja ostatnio czułam
 
Ej dziewczyny a myślicie, że to możliwe, że np leżąc na brzuchu (staram się tak nie leżeć, ale czasem się tak budzę) albo na plecach ale z pełnym pęcherzem, mogę już czuć ruchy? Tylko w takich sytuacjach, jak tak leżę czyje w dole brzucha hmm.. w sumie sama nie wiem jak to opisać.. jakies łaskotanie?
Ja też czasem budzę się na brzuchu, przed ciążą to była moja ulubiona pozycja 😁 czasem tez czuje takie bulgotanie jakby ale nie wiem czy to mi się w jelitach przelewa czy faktycznie dzidzia 🥰 chociaż to moja pierwsza ciąża więc nie wiem czy tak wcześnie by było czuć 😊
 
Niedługo będziemy pewne, że to kopniaki a nie wzdęcia🙂jeszcze chwilunia
@ewa000000 szpital to dla mnie trauma zawsze😎nawet jak czasem lekarz mnie położy żeby przyspieszyć rezonans jedna noc a trwa wieki 😱
@Mama2012/2020/2022 ja w ciąży przytyłam za pierwszym razem 15 kg za drugim 13 kg, miałam nadzieję, że choć kilka kilo zostanie a tu doopa😡 po 4 miechach weszłam w stare spodnie, w drugiej ciąży po pół roku ..bez odchudzania i nawet jeszcze mniej ważyłam niż przed ciążą, bo zmęczenie niewyspanie itd. teraz też mam taką nadzieję, na te kilosy po😎🤣 całe życie meczę się z niedowagą...
 
Ugh, ja przywitałam poranek znalezieniem plamień z nocy, ciekawa sprawa, przy 400mg luteiny to raczej nie powinno mieć miejsca. No nic, jutro wizyta, to może dowiem się więcej…
 
reklama
Właśnie ja od początku palcem i bardzo uważam, więc ten powod raczej odrzuciłam, ale w sumie kto wie, nie spodziewałam się w życiu, ze będę dwa razy dziennie pchać tam paluchy tyle tygodni 😅
A ja właśnie zawsze aplikatorem no i masz, krwawienie 😕 teraz na szczęście już nie krwawię więc mam nadzieję że wszystko w porządku 😊
 
Do góry