reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny to teraz powiedzcie mi czy niepotrzebnie panikuje czy faktycznie jest cóż nie tak. Naczytałam się w nocy, że prawidłowe tętno jest do około 150-160 uderzeń na minutę. Wczoraj na usg wyszło około 169 ud/min. Wizyta dopiero 8 listopada i nie wiem czy próbować wcześniej się umówić czy jest ok wszystko?
Wszędzie pisze co innego . Na mamaginekolog są inne wartości dużo wyższe tętna. Jak mierze detektorem i dzidzia śpi, bo nie słyszę pluskania ani stukania to jest ok 160. Jak się rusza i szaleje to nawet 170-175. Pomijając detektor ...w poprzednich ciążach u moich dziewczyn tętno oscylowało w granicach 160-170, więc prawidłowo !! Nie martw się ♥️
 
reklama
@outofthebox nie wiem czy Ciebie pocieszają takie historie z życia wzięte, ale moja koleżanka poroniła w 20 tygodniu...zaszła w ciążę 3 miesiące po tym i ma już dwulatka dziś :) Druga koleżanka miała niezliczoną liczbę poronień, wiele po in vitro. W końcu się udało, urodziła zdrową córkę, a kilka lat później zaszła w ciążę naturalnie i bez żadnych komplikacji urodziła zdrowego synka :) Ja wiem, że się stresujesz i pewnie czujesz, że to Twój organizm jest problemem, ale całkiem możliwe, że przyczyną była losowa, letalna wada i jedno z drugim nie miało nic wspólnego.
@outofthebox będzie dobrze !! Ja też jestem jedną osób z taką historią 🙂 dwa cykle po poronieniu w 14 TC zaszłam w ciążę nawet nie poczekałam dłużej bo czas gonił ..brat mógł potrzebować szpik ode mnie na już hematolog powiedział ciąża teraz 😱..i się udało !! I też żaden ze mnie okaz zdrowia ..żaden ..problemy z hormonami ..prolaktynemia, zespół nadnerczy, guz w przestrzeni przygardlowej...i tak urodziłam dwójkę zdrowych dzieci 😋 jakbyśmy się wszystkie przebadały wzdłuż i wszerz to by pewnie wyszły różne kwiatki.
 
Hej dziewczyny. Cukier 82. Więc ja w swoją cukrzycę nie wierzę. Od rana mi mdlo. Wypilam herbatę. Zaraz zjem jakieś śniadanie. Myślę co zrobić na obiad. W zamrażarce mam karpia :D ale to zostawię na jutro lub niedzielę. U mnie 10+2. 1/4 ciąży za mną. Chwilą moment i będziemy w połowie:)
 
Hej dziewczyny. Cukier 82. Więc ja w swoją cukrzycę nie wierzę. Od rana mi mdlo. Wypilam herbatę. Zaraz zjem jakieś śniadanie. Myślę co zrobić na obiad. W zamrażarce mam karpia :D ale to zostawię na jutro lub niedzielę. U mnie 10+2. 1/4 ciąży za mną. Chwilą moment i będziemy w połowie:)
Ta cukrzyca tak jak wczoraj pisaliśmy to trochę jak nowa moda. Ale niech będzie że tyle kobiet ją ma.😉

Ja się zbieram z córka do poradni,w końcu na termin😁😁,ale daje dziewczyna czadu bo godzina drzemki,może być ciekawie.
 
Hej🙂 Mam taką poranną refleksję a propos dyskusji o tętnie i prawidłowych wartościach. Ja wychodzę z założenia, że skoro wybrałam ginekologa i mu ufam w pełni, to skoro na wizycie mówi, że wszystko ok, to znaczy, że wszystko ok🙂 Nie zamęczajcie się, nie szukajcie po forach, zaufajcie lekarzowi. Chyba, że nie macie co do niego pewności, wtedy zmiana jak najbardziej wskazana dla własnego spokoju🙂 Szkoda zdrowia, serio.
W punkt
 
Hej🙂 Mam taką poranną refleksję a propos dyskusji o tętnie i prawidłowych wartościach. Ja wychodzę z założenia, że skoro wybrałam ginekologa i mu ufam w pełni, to skoro na wizycie mówi, że wszystko ok, to znaczy, że wszystko ok🙂 Nie zamęczajcie się, nie szukajcie po forach, zaufajcie lekarzowi. Chyba, że nie macie co do niego pewności, wtedy zmiana jak najbardziej wskazana dla własnego spokoju🙂 Szkoda zdrowia, serio.
Dokładnie to samo powtarzam. Zawsze pytam czy ok i tego się słucham. Nie doszukuje się jakichś nieprawidłowości na sile
 
Hej jak sobie radzicie z Olejem Rybim? Zaczęłam suplementację Pregna Plus, no i jak wcześniej nie miałam problemu to teraz drugi dzień z rzędu chwilę po zażyciu suplementów odbija mi się tym przeklętym olejem rybnym i od razu wszystko zwracam 🤮 już nie wiem czy olać suplementację, czy jakoś to przetrzymać i z czasem będzie lepiej 😪
 
reklama
Do góry