reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny to teraz powiedzcie mi czy niepotrzebnie panikuje czy faktycznie jest cóż nie tak. Naczytałam się w nocy, że prawidłowe tętno jest do około 150-160 uderzeń na minutę. Wczoraj na usg wyszło około 169 ud/min. Wizyta dopiero 8 listopada i nie wiem czy próbować wcześniej się umówić czy jest ok wszystko?
Wszędzie pisze co innego . Na mamaginekolog są inne wartości dużo wyższe tętna. Jak mierze detektorem i dzidzia śpi, bo nie słyszę pluskania ani stukania to jest ok 160. Jak się rusza i szaleje to nawet 170-175. Pomijając detektor ...w poprzednich ciążach u moich dziewczyn tętno oscylowało w granicach 160-170, więc prawidłowo !! Nie martw się ♥️
 
reklama
@outofthebox nie wiem czy Ciebie pocieszają takie historie z życia wzięte, ale moja koleżanka poroniła w 20 tygodniu...zaszła w ciążę 3 miesiące po tym i ma już dwulatka dziś :) Druga koleżanka miała niezliczoną liczbę poronień, wiele po in vitro. W końcu się udało, urodziła zdrową córkę, a kilka lat później zaszła w ciążę naturalnie i bez żadnych komplikacji urodziła zdrowego synka :) Ja wiem, że się stresujesz i pewnie czujesz, że to Twój organizm jest problemem, ale całkiem możliwe, że przyczyną była losowa, letalna wada i jedno z drugim nie miało nic wspólnego.
@outofthebox będzie dobrze !! Ja też jestem jedną osób z taką historią 🙂 dwa cykle po poronieniu w 14 TC zaszłam w ciążę nawet nie poczekałam dłużej bo czas gonił ..brat mógł potrzebować szpik ode mnie na już hematolog powiedział ciąża teraz 😱..i się udało !! I też żaden ze mnie okaz zdrowia ..żaden ..problemy z hormonami ..prolaktynemia, zespół nadnerczy, guz w przestrzeni przygardlowej...i tak urodziłam dwójkę zdrowych dzieci 😋 jakbyśmy się wszystkie przebadały wzdłuż i wszerz to by pewnie wyszły różne kwiatki.
 
Hej dziewczyny. Cukier 82. Więc ja w swoją cukrzycę nie wierzę. Od rana mi mdlo. Wypilam herbatę. Zaraz zjem jakieś śniadanie. Myślę co zrobić na obiad. W zamrażarce mam karpia :D ale to zostawię na jutro lub niedzielę. U mnie 10+2. 1/4 ciąży za mną. Chwilą moment i będziemy w połowie:)
 
Hej dziewczyny. Cukier 82. Więc ja w swoją cukrzycę nie wierzę. Od rana mi mdlo. Wypilam herbatę. Zaraz zjem jakieś śniadanie. Myślę co zrobić na obiad. W zamrażarce mam karpia :D ale to zostawię na jutro lub niedzielę. U mnie 10+2. 1/4 ciąży za mną. Chwilą moment i będziemy w połowie:)
Ta cukrzyca tak jak wczoraj pisaliśmy to trochę jak nowa moda. Ale niech będzie że tyle kobiet ją ma.😉

Ja się zbieram z córka do poradni,w końcu na termin😁😁,ale daje dziewczyna czadu bo godzina drzemki,może być ciekawie.
 
Hej🙂 Mam taką poranną refleksję a propos dyskusji o tętnie i prawidłowych wartościach. Ja wychodzę z założenia, że skoro wybrałam ginekologa i mu ufam w pełni, to skoro na wizycie mówi, że wszystko ok, to znaczy, że wszystko ok🙂 Nie zamęczajcie się, nie szukajcie po forach, zaufajcie lekarzowi. Chyba, że nie macie co do niego pewności, wtedy zmiana jak najbardziej wskazana dla własnego spokoju🙂 Szkoda zdrowia, serio.
W punkt
 
Hej🙂 Mam taką poranną refleksję a propos dyskusji o tętnie i prawidłowych wartościach. Ja wychodzę z założenia, że skoro wybrałam ginekologa i mu ufam w pełni, to skoro na wizycie mówi, że wszystko ok, to znaczy, że wszystko ok🙂 Nie zamęczajcie się, nie szukajcie po forach, zaufajcie lekarzowi. Chyba, że nie macie co do niego pewności, wtedy zmiana jak najbardziej wskazana dla własnego spokoju🙂 Szkoda zdrowia, serio.
Dokładnie to samo powtarzam. Zawsze pytam czy ok i tego się słucham. Nie doszukuje się jakichś nieprawidłowości na sile
 
Hej jak sobie radzicie z Olejem Rybim? Zaczęłam suplementację Pregna Plus, no i jak wcześniej nie miałam problemu to teraz drugi dzień z rzędu chwilę po zażyciu suplementów odbija mi się tym przeklętym olejem rybnym i od razu wszystko zwracam 🤮 już nie wiem czy olać suplementację, czy jakoś to przetrzymać i z czasem będzie lepiej 😪
 
reklama
Do góry