reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No ja już szukam na vinted, żeby spodnie ciążowe kupić 🙈
Ja kupiłam 3 pary używki, to jedne za duże, drugie nawet mi się na tyłek nie wcisnęły, zostały tylko ogrodniczki to się przydadzą po nowym roku pewnie 🙈 a ostatnio w lumpku mierzyłam i niby rozmiar L, to jak usiadłam to w zapinaniu ciasne 🙄 i bądź tu mądry człowieku 😂 zostają mi dresy 😂
 
Mam nietypowe pytanie...
Czy jeśli mam 35+ (za chwilę skończę 36l) warto zrobić nify pro?
Przed prenatalnymi, jeśli bardzo Ci zalezy, albo po nich, jeśli cokolwiek w wynikach Cię zaniepokoi. Ja zrobiłam już teraz, prenatalne za 12 dni, ale ja byłam nastawiona na to od początku :) Nie są to niestety obojetne pieniądze, ale ja chyba mam cel sprawdzic co tylko mogę.
 
Przed prenatalnymi, jeśli bardzo Ci zalezy, albo po nich, jeśli cokolwiek w wynikach Cię zaniepokoi. Ja zrobiłam już teraz, prenatalne za 12 dni, ale ja byłam nastawiona na to od początku :) Nie są to niestety obojetne pieniądze, ale ja chyba mam cel sprawdzic co tylko mogę.
Właśnie też bym chciała i miałabym już większą pewność... W szerszym zakresie, ale jednak 2400 piechotą nie chodzi...
 
Ja kupiłam 3 pary używki, to jedne za duże, drugie nawet mi się na tyłek nie wcisnęły, zostały tylko ogrodniczki to się przydadzą po nowym roku pewnie 🙈 a ostatnio w lumpku mierzyłam i niby rozmiar L, to jak usiadłam to w zapinaniu ciasne 🙄 i bądź tu mądry człowieku 😂 zostają mi dresy 😂
Zamow sobie z lidla i swoj normalny rozmiar ja w pierwszej ciąży nosiłam 36 i ciazowe kupiłam 38 to się utopilam i wymieniałam
 
Ten mój wynik glukozy na czczo mnie trochę niepokój i dzisiaj załatwiłam sobie glukometr. Jutro rano sobie sprawdzę tak dla własnego spokoju. Jaki powinnam mieć wynik aby było wszystko dobrze? I jakie są normy godzinę po posiłku? W żadnej ciąży nie mualam problemów z cukrem więc to dla mnie nowy temat z którym mam nadzieję nie pozostanę długo. Bo wszystko mogę znieść, ale słowo dieta działa na mnie jak płachta na byka 😉
 
reklama
Tsh znowu mi spadło, wraz z pierwszą betą było 1,5. Dwa tygodnie temu 0,5 a teraz 0,310 około czyli już nadczynność 😔 Kiedyś przy pierwszej ciąży (nie wiem czy to efekt ciąży czy przypadek) miałam okropną nadczynność, ciąża niestety zakończona w 6 tygodniu. Czy takie tsh może mieć negatywny wpływ na maleństwo? Czy coś z tym robić? Metizol zabroniony w ciąży na pewno
 
Do góry