reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny a jak to jest w ciąży z kosmetyczka i fryzjerem ? Bo ja np chodzę dalej na paznokcie i robię sobie rzęsy .. i do fryzjera też mam za dwa tyg bo już tyle siwych że wyglądam jak babcia 🙈 ale chyba te farny nie są takie jak kiedyś co nie? Na tej mama ginekolog czytałam że można robić
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest w ciąży z kosmetyczka i fryzjerem ? Bo ja np chodzę dalej na paznokcie i robię sobie rzęsy .. i do fryzjera też mam za dwa tyg bo już tyle siwych że wyglądam jak babcia 🙈 ale chyba te farny nie są takie jak kiedyś co nie? Na tej mama ginekolog czytałam że można robić
Podobno można :) Ja na razie olałam, też mi siwe wyszły, ale trudno, trochę jak pasemka wygląda😁 Rzęs i hybryd nigdy nie robię to nie pomogę🙂
 
A ja umieram na mega wzdęcia , mdłości od żołądka.
Po śniadaniu jest ok zaczyna się po obiedzie i zwykle jest to już mój ostatni posiłek 😩 bardzo mnie to męczy i utrudnia funkcjonowanie, trochę też jakby zgaga ogólnie niestrawność..ehh
 
A ja umieram na mega wzdęcia , mdłości od żołądka.
Po śniadaniu jest ok zaczyna się po obiedzie i zwykle jest to już mój ostatni posiłek 😩 bardzo mnie to męczy i utrudnia funkcjonowanie, trochę też jakby zgaga ogólnie niestrawność..ehh
Biedna a imbir nie pomaga ? Ponoć dobrze pić z rana wodę z cytryną i imbirem ... Mnie za to brzuch coś zaczął boleć jak przy okresie :(
 
Dziewczyny czy któraś w ciąży ma problem z pojawianiem się nowych pieprzyków? W poprzedniej ciąży miałam ich masę na piersiach, część zniknęła, ale coś tam zostało. Właśnie zauważyłam na brzuchu, że robią mi się nowe. To wszystko dzieje się znacznie wcześniej niż w pierwszej ciąży...Od razu zrobiłam sobie przegląd i te większe co miałam, zrobiły się jeszcze większe...
To normalne, wina hormonów. po prostu trzeba je obserwowac i w razie jakis niepokojacych zmian isc do dermatologa na dermatoskopie :) ale ogolnie to jest normalne w ciazy
 
reklama
No mnie jakby całe podbrzusze boli ... I nie potrzebnie zaczynam o tym myśleć i się stresować . Szczególnie jak idę siku żebym nic na papierze nie zobaczyła
Loj ja jak tylko luteina mi wyplywa to odrazu lece sprawdzić czy aby nie krew, a przy chodzeniu siku to norma, nawet w nocy sprawdzam, mam kazda ciążę schizy na ten temat:-(,takze rozumiem cie
 
Do góry