reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Znacie sposób na wzdecia i jak nie mozna się wypróżnić, bo mnie raczej przez to teraz boli caly brzuch i wydelo mnie strasznie a z wyproznieniem się mam klopot.
Może czopki glicerynowe ? Albo enema ? Tak chyba tabletki czy syropy na przeczyszczenie w ciąży w pierwszym trymestrze nie można .. jedynie właśnie siemię lniane
 
reklama
Może sprobuj alax ? Pamietam ze dostałam dwie tabletki po porodzie
Wyczytalam o tych tabletkach alax i przeciwskazania sa takie
Przeciwwskazania
Potwierdzona nadwrażliwość na substancje czynne lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Przypadki niedrożności jelit i zwężenia jelit, atonia jelit, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroby zapalne jelita grubego (np. choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego); ból brzucha nieznanego pochodzenia; ciężkie odwodnienie z niedoborem wody i elektrolitów. Dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Nie ma nic o ciąży:-)
 
Wyczytalam o tych tabletkach alax i przeciwskazania sa takie
Przeciwwskazania
Potwierdzona nadwrażliwość na substancje czynne lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Przypadki niedrożności jelit i zwężenia jelit, atonia jelit, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroby zapalne jelita grubego (np. choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego); ból brzucha nieznanego pochodzenia; ciężkie odwodnienie z niedoborem wody i elektrolitów. Dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Nie ma nic o ciąży:-)
To są tabletki ziołowe. Gdzies tez jest napisane ze nie można kp a przecież dostając je po porodzie karmiłam. Po za tym jest bardzo dużo leków które pisze ze nie można a można w ciąży. Pamietam jak dostałam jakiegoś zapalenia/zatrucia i tak mnie brzuch bolał 2 dni ze już nie wytrzymałam tym bardziej jak w wc zobaczyłam krew j pojechałam na IP, dostałam leki przy których lekarz kazał odstawić dziecko od piersi. Płakałam cały dzień i cała noc, nie byłam gotowa tak drastycznie. Po konsultacji z CDL okazało się ze leki są całkowicie bezpieczne przy karmieniu piersią.
O ciąży na lekach czesto piszą ze nie można albo żeby skonsultować żeby nie brać odpowiedzialności
 
Nie należy stosować Alaxu w czasie ciąży :( Nie ma badań :( Ja przedwczoraj cierpiałam na takie wzdęcie, że szok, współczuję😬
 
Dziewczyny, a Wy też tak macie z tymi mdłościami, że kilka dni masakra, a potem lepszy dzień? Czy każdego dnia bardzo podobnie?
 
reklama
Do góry