reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja też myślałam że mam stan zapalny od luteiny ale lekarz mnie zbadał powiedział że jest ok tylko że ona może podrażniać i mogę alantanem posmarować i przynosi to ulgę bo mnie często coś swędzi tam przez to m i ostatnio się dowiedziałam że tego aplikatora w ciąży mamy nie używać i już tylko ręcznie je aplikuje
Macie racje zrezygnuje z aplikatora,czuje ze mam stan zapalny, jakos doczekam do poniedziałku wiec mnie zbada. A ten lek co przynosi ci ulgę to masc jakas na receptę?
 
reklama
Macie racje zrezygnuje z aplikatora,czuje ze mam stan zapalny, jakos doczekam do poniedziałku wiec mnie zbada. A ten lek co przynosi ci ulgę to masc jakas na receptę?
Ja już dwa razy miałam jakieś pieczenie, jakby mi się stan zapalny zaczynał. Jeśli masz możliwość to dużo wietrz, podmyj się tylko wodą wieczorem (żeby nie osłabiać naturalnej flory) i śpij dziś bez majtek. Mi przeszło po 1 dniu za każdym razem :)
 
Ja już dwa razy miałam jakieś pieczenie, jakby mi się stan zapalny zaczynał. Jeśli masz możliwość to dużo wietrz, podmyj się tylko wodą wieczorem (żeby nie osłabiać naturalnej flory) i śpij dziś bez majtek. Mi przeszło po 1 dniu za każdym razem :)
No właśnie myje się sama woda ale więcej razy, 3 razy się podmywam, może za dużo?jeśli chodzi o wietrzenie to odpada mam 3 dzieci:-),nie byloby to zbyt wychowawcze:-),ale na noc i owszem skorzystam dzieki
 
No właśnie myje się sama woda ale więcej razy, 3 razy się podmywam, może za dużo?jeśli chodzi o wietrzenie to odpada mam 3 dzieci:-),nie byloby to zbyt wychowawcze:-),ale na noc i owszem skorzystam dzieki

Ja w ciągu dnia zakładam cienkie bawełniane majtki, cienki bawełniany dres i leżę jakby rozkraczona hehe. 3 razy to raczej za dużo, 2 są ok :) Ja jak zaczynam się podmywać zbyt często to od razu gorzej :)
 
Dziewczyny czy któraś w ciąży ma problem z pojawianiem się nowych pieprzyków? W poprzedniej ciąży miałam ich masę na piersiach, część zniknęła, ale coś tam zostało. Właśnie zauważyłam na brzuchu, że robią mi się nowe. To wszystko dzieje się znacznie wcześniej niż w pierwszej ciąży...Od razu zrobiłam sobie przegląd i te większe co miałam, zrobiły się jeszcze większe...
 
reklama
Do góry