reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Znacie sposób na wzdecia i jak nie mozna się wypróżnić, bo mnie raczej przez to teraz boli caly brzuch i wydelo mnie strasznie a z wyproznieniem się mam klopot.
 
reklama
Ja też 🙄 tak bardzo chciałabym się pozbyć tego nawyku sprawdzania i zamartwiania ale też plamienia nie pomagają 😬

Jutro muszę pamiętać, żeby rano siknąć do pojemniczka bo jak zapomnę to klapa z badań 😂 i kolejny stres hahah
Ja biorę luteinę dopochwowo i zawsze robiłam aplikatorem a ostatnio naczytałam się że lepiej bez aplikatora podawać no i chyba się tam gdzieś zadrapałam moimi długimi paznokciami bo nie mogłam sobie poradzić żeby ją wsadzić i ostatecznie włożyłam ją aplikatorem i pojawiło się na nim trochę wydzieliny różowej 😱
 
A ja dzisiaj rano miałam rekordowe mdłości, a potem około 15:00 się uspokoiło i nic i oczywiście nakręcam się i się martwię...ale na logikę już nie raz było lepiej i gorzej więc widocznie tak może być, że te objawy raz większe raz mniejsze🤔

No i też tak jak Wy sprawdzam papier co sikanie, a czasem łażę do toalety i przykładam, żeby sprawdzić🙉 Ale mamy czas, miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok🙂
 
reklama
Do góry