reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Jakoś trzeba dać radę, wiadomo początki sa ciężkie ale my kobiety dajemy sobie radę w każdej sytuacji, napewno sobie poradzisz z 2 ,zobaczysz, to instynkt.U mnie to będzie wyzwanie 4 ale jestem dobrej myśli. Ja rodziny i pomocy tez nie mam i nigdy nie miałam.
O i też to będzie moje 4 dziecko 😁 Tyle że u mnie wiekowo to 15 lat, 4 lata i 19 miesięcy.
 
Dziewczyny wczoraj byłam na usg w 9plus2 i moje dzieciątko ma już 25mm 😍 zapisałam się już na genetyczne plus pappe na 21.10 🙂 mąż nie może się doczekać kiedy będzie mógł pójść ze mn na usg 🙂
Super 🥰🥰
Ja w piątek jadę na badania krwi, a wizyta 8.10, to będzie 9+5 i cały czas się staram odgonić myśli, że będzie coś nie tak 🙄
 
reklama
Do góry