reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
będzie dobrze Kochana ❤️
Finalnie poinformowałam ja mailem bo nie znajdzie czasu aby się osobiście spotkać ... Także mam z bani :)
Jejku zwariuje, ciągle jest mi tak zimno, mam dreszcze. Coś okropnego 😫 czekam, kiedy to minie.. Mąż chodzi wyrozbierany do pracy w lekkiej bluzie a ja dziś odprowadzalam do przedszkola córkę opatulona już zimowym szałem, w bluzie i na to jeszcze kurtka 🥶🥶
Jeju mi też tak zimno ! Aż się dziwiłam bo w pierwszej ciąży non stop gorąco mi było ;)
 
My kupiliśmy mieszkanie niecały miesiąc przed pozytywnym testem. Cały proces trwał od czerwca, załatwienie kredytu itp., strasznie stresująca sprawa :( Ale jednak spokój "bycia na swoim" jest nieoceniony.
ja mam nadzieję że szybko się uporamy z tym.. W sobotę jedziemy oglądać domek, proszę trzymajcie kciuki 🤞🏻
W międzyczasie pomieszkamy u teściów... 🙈
 
Na gardło płukanki z szalwi i porost islandzki, czosnek na kanapkę a mój pije napar z imbiru i kurkumy (ale nie wiem jak dokładnie jest z ta kurkuma w ciąży), syrop prena-len jak dla mnie jest okropny jakby słodki sok z wyciśniętym czosnkiem...
z kurkuma i szałwia to trzeba uważać więc ja bym nie ryzykowała..
 
Mnie dzisiaj zaczęły tak boleć i piec sutki, że szok. Piersi dalej obolałe i spore, ale mdłości od 2 dni mniejsze, co oczywiście mnie martwi...nie cierpię już aż tak hm. Z drugiej strony rzeczywiście od początku raz mam te objawy mocniejsze, raz słabsze.
to dobrze ze boli, to znaczy że wszystko jest dobrze 😊
 
Dziewczyny.. Głupio tak pisać ale.. Poszłam do toalety i zobaczyłam na bieliźnie dużo takiej białej wydzieliny.. Czysto białej.. Hmm.. To normalne? Nic mnie nie boli, dobrze się czuje poza zmęczeniem bo sie wzięłam za sprzątanie (ale już skończone)..
 
reklama
Do góry