reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Pożaliłam się, że mdłości mniejsze to mam z powrotem🤢

My jesteśmy w trakcie urządzania domu. Co ciekawe, postanowiliśmy się przeprowadzić do mniejszego domu...i teraz będziemy mieć wspólne biuro, a moje biuro będzie pokojem malucha jeśli się wszystko uda🙂
 
Ja już po wizycie kochane. Wszystko jest w porządku pieknie widać zarodek i bijące serduszko😊 Naprawde te wizyty dają ulgę 😀
Powodzenia dla tych, które mają swoje wizyty niebawem😊 Na mdłości podobno nie ma dobrej recepty ale skoro są to dobry oznak- tak mi dzisiaj mówiła moja Pani doktor.
to świetnie ! gratulacje ! :)
 
Witam się z Wami już nadrobiłam to co naskrobalyscie ☺️ mój maluch miał drugi dzień adaptacji w żłobku , będzie to ciężka przeprawa 😬 najpierw byliśmy razem pół godziny a na następne 30 minut musiałam się ulotnić i czekałam na korytarzu, cały czas słyszałam jak mnie woła i płacze 💔🥺 ciężkie to dla mnie i dla niego ale też wiem że nie zastapie mu kontaktu z rówieśnikami.
Dziś moja wizyta 😱‼️‼️ na godzinę 16:40 trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze 👍
 
Ja już po wizycie kochane. Wszystko jest w porządku pieknie widać zarodek i bijące serduszko😊 Naprawde te wizyty dają ulgę 😀
Powodzenia dla tych, które mają swoje wizyty niebawem😊 Na mdłości podobno nie ma dobrej recepty ale skoro są to dobry oznak- tak mi dzisiaj mówiła moja Pani doktor.
Super wiadomość 💚 ja dziś 16:40
 
reklama
Do góry