reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mnie dzisiaj zaczęły tak boleć i piec sutki, że szok. Piersi dalej obolałe i spore, ale mdłości od 2 dni mniejsze, co oczywiście mnie martwi...nie cierpię już aż tak hm. Z drugiej strony rzeczywiście od początku raz mam te objawy mocniejsze, raz słabsze.
 
Hejka znacie jakiś dobry sposób na pozbycie się mdłości już wszystko próbowałam i nic. Mdłości coraz mocniejsze
Mnie minimalnie pomaga herbata z imbirem, ale szczerze? Chyba trzeba to po prostu przetrwać. W teorii znam pewnie kilkanaście sposobów, w praktyce nie działa żaden 🙂 Ja mam mdłości przez cały dzień, więc łączę się w bólu.
 
A wiecie może jak się liczy wysokość l4 100% w ciąży. Wróciłem jakiś czas po macierzynskim. Czyli najpierw 2 miesiące urlopy zaległego , potem z 2 miesiące ale przeplatane l4 na Oliwke na dziecko i teraz 4 miesiąc pełny bez żadnych zwolnień.
To będzie liczone z tych pełnych 4 miesięcy czy tam powiedzmy 5 czy 6 miesięcy? Czy jakoś inaczej?
Ja dostawałam w ciąży tyle samo jakbym była normalnie w pracy, razem z premiami i dodatkami nawet za prace nocna. I tak jak w pracy wypłata mi się różniła w zależności od długości miesiąca itp nie ze dostałam jakaś stała srednia
 
hej dziewczyny.. nie odzywalam sie, bo mam gorsze dni, ciagle mam mdlosci, nie moge nic jesc na wszystko mnie targa 🤢🤢🤢 staram sie o tym nie myslec.. widze ze duzo nowych dzieaczyn dolaczylo wiec sie witam😍😍

Czy ktos ma problem z wejsciem na nasza prywatna grupe? Nie moge na nia wejsc. W srode mam wizyte i moglabym tam dodac zdjecie:)
Nie ma cię na zamkniętej grupie. Musiałyśmy nowa założyć bo tamta się usunęła bo chyba dziewczyna która ja założyła usunęła swoje konto

 
reklama
Do góry