reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja za to mogę spać do bólu 😋😋 na śniadanie jem to co akurat jestem wstanie bez zwymiotowanie😎😎 czasem tylko herbata i suchą bułka, suchary, ostatnio biszkopty i suche wafle...a dziś 😎😎😎😎 śmietanowiec bo wczoraj starsza córka robiła bo miała smaka ...o dziwo wszedł bez problemu hehe na jutro planuje prl-owski hit mojego dzieciństwa 🤣🤣 blok czekoladowy
 
reklama
Ja chyba zaliczyłam najgorszą noc od lat… Budzialam sie z bólu brzucha osiemset razy, nawet nie wiem, gdzie mnie boli, bo wszędzie oO Do tego mega mdłości. Czuje się, jakbym sie srogo zatruła. Gdzieś w środku nocy nospa chyyyba lekko pomogła, ale dalej nie mogę rozkminić co to jest i co mi się dzieje :D
 
No to ja na odwrót z dnia na dzień coraz lepiej prócz tego uczucia pełności po jedzeniu. Chyba przejdę na same zupy.sałatki
Jeśli to zapewni, ze będziesz się czuła dobrze, to totalnie bym tak zrobiła. Ja nawet nie wiem skąd ten ból, nigdy mnie tak brzuch nie bolał… jeśli to jakies rozciąganie macicy, to chyba ktoś mi ją młotem pneumatycznym rozciąga :D
 
Witam się i ja🙂 Ja to trochę cierpię przez ten Euthyrox na czczo, bo mój żołądek źle znosi pustkę 🙂 Ale mam ambitne plany poogarniac sporo rzeczy, byle mdłości nie dręczyły za bardzo.
 
reklama
Dokladnie tak - dziś 5+6 :+) więc jeszcze kupa czasu :-D 😅 jest ktoś tutaj co ja na tak wczesnym etapie ? 🤭
Ja jestem wg OM dziś 6t1d,ale na pierwszym USG wg miesiaczki w 5t0d wiek ciazy lekarz określił na 5t5d i nie wiem teraz jak to liczyć. Z tym, ze ja mam nieregularne i krótkie cykle od 21 do 26dni. Na tym pierwszym USG potwierdził się termin owulacji, który ja obstawiałam po moich objawach. Tak czy inaczej 5 dni to nie jest gigantyczna różnica, ale mimo wszystko nie wiem juz sama jak liczyc tygodnie. W piątek mam wizytę wiec zapytam lekarza.
 
Do góry