reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Witam się z Wami o poranku 😂 Ja też spać nie mogę, zaraz sobie jakieś zajęcie znajdę 😅 Miłej soboty dziewczyny!
Od wczoraj boli mnie gardło i to mnie tylko martwi..
 
Witam się i ja w sobotni poranek. Też mam ostatnio problem ze snem. Zasypiam koło 21 i budzę się koło 5 i tyle z nocnego spania. ☹️ Ja też już po śniadaniu 😁 kto jeszcze przed to smacznego 😀
 
reklama
Obudziłam się i zasnąć nie mogę 😏😏
Dziś robimy małe przyjęcie z okazji roczku córki.

Już mi niedobrze na myśli o jedzeniu i całej reszcie🤤🤤🤮🤢
dlatego ja odwołałam imprezę urodzinową starszej i moja miała być w jednym ..ale nie dam rady gotować ..no nie mogę 🤮🤮🤮 więc przekładamy o 2-3 tyg. Wtedy zahaczy o urodziny młodszej 😋😋😋i będzie 3 w jednym hehe raz i po krzyku 🤣
 
Do góry