reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

W badaniach na temat tego jakie powiązanie ma beta z rozwojem ciazy, sugerowanie się przyrostem 100% co 48h obowiązuje do maksymalnej bety 1200. I tez wcale nie jest tam napisane, ze ma się podwajać co 48h, ale pomiędzy 48 i 72h :D Mniej więcej tabelka nizej oddaje co się dzieje dalej, ale naprawdę, na tym etapie beta nic nie mówi, no chyba ze spada, wtedy można się martwic.
Dziekuje
Uspokoiłas mnie 😘
 
reklama
Ja też robiłam już betę kilka razy i pierwsze przyrosty były 114% a teraz im większa tym mniejszy przyrost. Ostatnio było 70%. Moja ginekolog mówiła żeby się tym nie martwić, byleby było ok 50%
to dobrze wiedzieć bo u mnie przyrostu było około 60% ale ostatnia była już ponad 5000
 
@Milcia84 myślę, że się nie musisz martwić. Ja nie jestem jeszcze po wizycie i nie wiem czy jestem jakimś wyznacznikiem (ah, boję się :( ), ale najpierw miałam przyrost 95%, potem 73%, a potem 130%. Teraz już nie badam, żeby się nie stresować, ale chyba Twoja ginekolog ma rację, nie martw się :)

Ja się staram super zdrowo odżywiać, no ale nie wytrzymam i zaraz zjem frytki. Niby w składzie tylko ziemniaki i olej słonecznikowy, niby z piekarnika, ale wiadomo, to nie domowa kolacja. Tak mnie odrzuca od jedzenia, tylko te frytki mam ochotę zjeść. Dziwne uczucie, jednocześnie mnie mdli i chcę frytki :)
moja diabetolog mi powiedziała dzisiaj że trzeba starać się jeść zdrowo ale jeśli będzie na coś ochota to niestety tak to działa że trzeba się czasem temu poddać. Wiadomo że nie jeść codziennie fast food itp ale jak od czasu do czasu się zje to świat się nie kończy 😊
 
moja diabetolog mi powiedziała dzisiaj że trzeba starać się jeść zdrowo ale jeśli będzie na coś ochota to niestety tak to działa że trzeba się czasem temu poddać. Wiadomo że nie jeść codziennie fast food itp ale jak od czasu do czasu się zje to świat się nie kończy 😊
No i w myśle tego wsunęłam talerz frytek z ketchupem😅 Już mi po niech niedobrze :)
 
reklama
Do góry