reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Jestem tu malo aktywna bo wiecie ze narazie o ciazy nie powiedzialam nikomu, dlatego troche sie ukrywam z forum apką itd, ale czytam I TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI! Fajnie ze macie te wizyty❤ co do objawow mialam tylko obolale poersi ale mineło i znowu miekkie :( ale trudno, bedzie co bedzie nie ma co sie martwic na zapas ❤ trzymam kciukasy i czytam wasze historie ❤
 
Jestem tu malo aktywna bo wiecie ze narazie o ciazy nie powiedzialam nikomu, dlatego troche sie ukrywam z forum apką itd, ale czytam I TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI! Fajnie ze macie te wizyty❤ co do objawow mialam tylko obolale poersi ale mineło i znowu miekkie :( ale trudno, bedzie co bedzie nie ma co sie martwic na zapas ❤ trzymam kciukasy i czytam wasze historie ❤
Team miękkie cyce :D Ale właściwie to przestałam się tym przejmować :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Chciałam się przywitać i od razu poradzić😀 U mnie owulacja potwierdzona monitoringiem 31.08, to był 21 dc, czyli dość późno. Dzisiejsza beta (13 dpo) wynosi 38- czy któraś z Was wychodziła od takiej niskiej wartości?
 
Do góry